ZTE Blade – Šiuolaikinis smartfonas

Išmanusis telefonas – jau seniai ne prabanga, o gyvenimo būtinybė kiekvienam žmogui. Kaip ne pasiklysti tokiame gausiame funkcijų, galimybių, dizainų, spalvų gausume, žinant savo išprusimo, poreikių lygį, dirbant su tokia išmaniąja ir, sakyčiau, sudėtinga aparatūra? O pasirinkti reikia, nes praeitos kartos mygtukinės dėžutės, savo jau atgyveno. O be to – ne paskutinę vietą užima ir piniginė klausimo pusė. Atsakymas akivaizdus – atkreipti dėmesį į išmaniųjų telefonų ZTE Blade liniją.

Nauji gaminiai iš kart sužavėjo interesantus trimis savybėmis. Tai žema kaina, puikiomis techninėmis charakteristikomis ir puikiu autonomiškumu. Visi keturi nauji išmanieji telefonai – Blade X3, X5, X9 ir Z7, įeina į „Prieinamas premium“ kategoriją ir siūlo daugiau, nei laukė vartotojai, nuo vidutinio kainų lygio išmaniųjų telefonų. Visi smarfonai aprūpinti galingais gamintojo procesoriais, valdomais populiaria OS Android 5.x, palaiko šiuolaikines technologijas, turi po du SIM kortelių lizdus, puikius IPS ekranus, kurie garantuoja ryškius vaizdus bei grafiką. Serijos ZTE Blade išmaniesiems telefonams, kurie jau pasirodė rinkoje, įdiegta interneto prieiga, šiuolaikiniai žaidimai ir populiariausi papildymai.

ZTE Blade

Bet kaip išsirinkti išmanųjį telefoną pagal savo galimybes ir poreikius? Kiekvienas ZTE Blade linijos modelis turi savo nepakartojamą „Aš“, kuris ir padės vartotojui įsigyti tą aparatą, kuris labiau jam prie širdies. ZTE Blade X3 – tai išmanusis telefonas ir „Powerbank“, viename. Jis gavo 4000mAh talpos akumuliatorių, kas leidžia naudotis telefonu standartiniame režime kelias dienas, nekraunant jo. Dėka mikro – USB lizdo, su OTG funkcija, nuo šio išmaniojo telefono galima įkrauti kitus įrenginius.

ZTE Blade X5 – prieinamas pasirinkimas, mėgstantiems selfius. Pagrindinė kamera yra 13 Mpi, turi LED blykstę ir gali padaryti aukščiausios kokybės nuotraukas. Priekinė kamera irgi ne ką prastesnė – ji turi 8 Mpi skyrimą. Be to, ant galinės telefono sienelės įmontuotas specialus mygtukas, skirtas pasidaryti asmenukei, vienu patogiu paspaudimu.

ZTE Blade X9 – išmanusis telefonas tiems, kuriems svarbus saugumas. Galinėje plokštėje įtaisytas pirštų atspaudų sensorius, kuris gali greitai identifikuoti aparato šeimininką. Tas pats daviklis atstoja ir selfi – mygtuką. Dėka talpaus, 3000mAh akumuliatoriaus, aparatas gali ilgai dirbti be įkrovimo.

ZTE Blade Z7 – bekompromisis variantas minimalistinių dizainų ir mobiliųjų foto mėgėjams. Pagrindinė jo kamera yra 16 Mpi ir aprūpinta dvispalve LED blykste, kuri sugeba gražiau atkurti nuotraukų spalvas. Super plonas modelio korpusas pagamintas iš lengvo aviacinio aliuminio. Jo storis tesiekia 6,8 mm.

Ir dar – visi ZTE Blade modeliai turi būtinus šiuolaikinius modulius ir atitinka paskutiniesiems technologiniams reikalavimams. Rinkitės savo Blade ir tenkinkitės patikimumu, plačiomis galimybėmis ir patogumu.
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *