Norite išmaniojo telefono su gera, 23 MP foto kamera?

Atkreipkite dėmesį į flagmaną, Xperia Z5 linijos, nuo Sony Mobile. Sony Mobile kompanija, priklausanti japonų gigantui Sony ir pristatė flagmanų linijos išmaniųjų telefonų atnaujinimus. Nauja modelinė linija, 2015 metais, gavo Z5 indeksą ir jungia iš karto tris aparatus: apart įprasto flagmano Xperia Z5, čia vietą rado kompaktiškesnis modelis Z5 compakt ir naujovė – smartfonas, su padidintu iki 5,5 colių displėjumi, pirmą kartą gavusiu 4K skiriamąją galią – Xperia Z5 Premium.

Išmanieji telefonai turi naują, 23 Mpi foto kamerą, su Exmor RTSM matrica, skirtais mobiliesiems įrenginiams, kurių parametrai – 1/2,3 coliai ir objektyvą F2.0, o taip pat papildyti itin greita autofokusavimo sistema, kuri sugeba „sudėlioti“ ryškumą per 0,03 sekundės. Dėka penkis kartus artinančiu Zoom sistemos objektyvo, patobulintos tamsių objektų paieškos technologijų, esant nepakankamam apšvietimui, vartotojai galės gauti puikios kokybės nuotraukas, fotografuodami sudėtingomis sąlygomis. Išmanieji telefonai turi aštuonių branduolių procesorius Snapdragon 810, prilaikančius 4G LTE tinklus, o taip pat talpų akumuliatorių, su taupymo technologijos funkcija, kuris sudėtingomis sąlygomis gali išdirbti apie dvi paras, be papildomo įkrovimo. Taip pat išmanieji telefonai turi įjungimo mygtuke įmontuotus pirštų atspaudų skenerius. Šie aparatai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų. Premijinis dizainas garsėja galiniu matiniu stiklu ir plonai išgraviruotu „Xperia“ logotipu ant šoninės panelės. Apsaugota nuo drėgmės mikro – USB jungtis įkrovimui ir pajungimui į kompiuterį, daro aparatą labiau patogiu.

Xperia

Xperia Z5 Premium – pirmasis išmanusis telefonas pasaulyje, aprūpintas 4K TRILUMINOSTM ekranu, garsėja ne tik įspūdingais techniniais duomenimis, bet ir puikiu dizainu. Veidrodinė galinė plokštė ir metalinis rėmelis, išmaniajam telefonui suteikia daugiau elegancijos. Paįvairinta spalvinė gama leis išsirinkti aparatą pagal mėgstamą spalvą. Xperia Z5, yra baltos, grafitinės – juodos, auksinės ir žalios spalvų. O Xperia Z5 Compakt, papildomai gaus ryškiai geltoną ir koralinę korpusų spalvas. Z5 Premium, pristatytas juodos, auksinės spalvomis ir su veidrodiniu korpusu.
Kiekvienam naujos Xperia linijos flagmanui sukurti savo originalūs dėklai Sony, kurie ne tik apsaugo aparatą nuo išorinių fizinių poveikių, bet ir pabrėžia jų dizainą ir funkcionalumą. Spalvinė gama, parinkta pagal bendrą foną, leidžia paįvairinti telefono išorinį vaizdą, remiantis savo išskirtiniu skoniu. Dėklo „išmanusis langas“ funkcija leidžia naudotis išmaniuoju telefonu, net neatidarius dėklo arba neišėmus iš jo. SCR42 modelis sukurtas Xsperia Z5, SCR44 – Xperia Z5 Compact, SCR 46 – Xperia Premium.
Nusipirkti Xperia Z5 Compact galima jau šiandien, už 425 €. Xperia Z5 ir Xperia Z5 Dual, galima nusipirkti už 580 €. Top modeliai Xperia Z5 Premium ir Z5 Premium Dual, už 750 €.
Video

===

TEXTtitle
TEXTtext

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *