Xiaomi Mi6C – auksinis vidurkis

Xiaomi Mi6C Numatoma anonso data – vasara.
Kuo įdomus? Xiaomi Mi6C – Geresnis, nei „vidutinė klasė“, bet pigesnis už flagmanus ir neviršija našumo.
Sunku būti „antikriziniu“ smartfonų gamintoju Kinijoje – Xiaomi mėtosi iš kraštutinumų į kraštutinumus, o vidutinės klasės (kaip ASUS Zehfone 3, Huawei nova, Samsung Galaxy A5 2017), kompanijoje, tiesiog, nėra. Arba jūs perkate Redmi Note 4 nebrangiame korpuse, be sparčiojo įkrovimo ir blyškiomis kameromis, arba laukiate, kol atpigs Mi5/Mi6.
Turi Xiaomi tokią tradiciją, kiekvienais metais išleisti „tiuninguotą“ versiją flagmano (Mi5S) ir ir „nukainuotą“ (Mi5C) variantą. Prie to, „S – kė“ išeina į sceną tada, kai flagmanui Mi – suinteresuotumas krenta, o nebrangus variantas, tokiais rėmais neapribotas.

Xiaomi Mi6C

Xiaomi Mi6C

Xiaomi Mi6C
Girdisi kalbos, kad šį kartą Mi6C pasirodys iki šių metų rudens. Apie tarpines Xiaomi Mi6 versijas kalbos sklandė jau seniai, bet metų pradžioje gandai tvirtino, kad smartfonas gaus dešimties branduolių procesorių MediaTek Helio X30 ir debiutuos vienu metu su Mi 6. Laimei, viskas susiklostė sėkmingiau – Mi 6C gavo Snapdragon 660 procesorių (praeitų metų flagmanas Snapdragon 820 minus 50 proc video greitintuvo našumo) ir 6 Gb operacinės atminties.
Prie to, smartfonas bus pigus (kažkas tarp bazinio Mi6 ir Redmi Note 4X). Jis bus kompaktiškas – 5,15 colio. Įvertinant tai, kad kamera jame nebus biudžetine, gauname gerą alternatyvą sudrožtai frazei „Man, kad būtų greitas ir gerai fotografuotų“, Honor 8.
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *