Geriausi smartfonai, su išimamais akumuliatoriais

Smartfonai su nuimamais akumuliatoriais, lig šiol – populiari diskusijų bei ginčų tema. Daugelis žmonių norėtų, kad tokie akumuliatoriai būtų kaip galima daugiau flagmanuose. Tačiau šiandien ne mažai Android smartfonų, kai tik turi stacionarinius akumuliatorius ir ateity, panašu, tas skaičius dar didės. Mūsų šios dienos straipsnyje, mes supažindinsime jus, su mūsų geriausių šiam momentui, smartfonų sąrašu, kurių akumuliatoriai nuimami, ir jų tarpe bus Moto G5 modelis.

LG V20

LG pabandė išsiskirti tarp kitų smartfonų gamintojų, sukūrus modulinį G5 ir unikalų, 5,7 colių fabletą V20. Šis devaisas gavo dvigubą displėjų ir tam momentui naujausią, Android Nougat versiją. Kai tuo tarpu, daugelis smartfonų atsisako nuimamų akumuliatorių ir net įprasto lizdo ausinėms, V20 turi ir viena, ir kita, ir dar madingą šiais laikais – SB Type – C, lizdą.

LG V20

LG V20

LG V20 sukomplektuotas su dideliu 5,7 colio IPS LCD ekranu, kurio skiriamoji galia – 1440×1560, o pikselinis tankis, siekia 513 ppi. Teoriškai, šis telefonas gali atlaikyti kritimą nuo 120 cm aukščio, nes jo smūgiams atspari konstrukcija – STD 810G. Analogiškai, kaip ir kiti praeitų metų flagmanai, V20 turi aukšto našumo Snapdragon 820 čipą, grafinį procesorių Adreno 530 ir 4 Gb operacinę atmintį.

Samsung Galaxy Note 4

Šis, nelabai naujas (2014 metų laidos) fabletas, vis dar įeina į geriausių smartfonų, su nuimamais akumuliatoriais, sąrašą ir net pranoksta kai kuriuos naujesnius Samsung smartfonus.
Kai lyginame Note 4 ekraną su kai kuriais šiuolaikiniais tekefonais, mes matome, kad jis vis dar geras, o kartais ir geresnis. 5,7 colio AMOLED plokštė yra 1440×2560 pikselių raiškos (518 ppi) ir visose situacijose atrodo ryškiai, su sodriomis spalvomis.

Samsung Galaxy Note 4

Samsung Galaxy Note 4

Nuimamas akumuliatorius – 3220 mAh talpos, mūsų kokybės testuose atidirbo gan neblogai. Apart tokios galingos baterijos, Note 4 turi gerą Snapdragon 805 procesorių, su 3 Gb operacine atmintimi. Sakome atvirai – mums po šiai dienai prie širdies šio „Korėjiečio“ dizainas, puikiai subalansuotas plastiko bei metalo atžvilgiu.

LG G5

LG G5, pirmą kartą pademonstruotas MWC parodoje 2016 – siais, kaupia savyje daugelį funkcijų ir prie to, labai einamas telefonas. Jo itin modulinė konstrukcija, kuri greičiau tinka reikliems vartotojams, nei eiliniam žmogui. Bet lai šis momentas nebus argumentu nepirkti šio aparato žmonėms, nemėgstantiems painesnių modulių.

LG G5

LG G5

Apžiūrimas aparatas susideda iš daugelio įspūdingų momentų; pavyzdžiui, Qualkomm Snapdragon 820 čipsetas, vidinė atmintis – 32 Gb ir 4 Gb operacinė. Plius – jis veikia pagal OS Android Marshmallow. Mūsų požiūriu, didžiausias šio fableto trūkumas – jo kaina. Pardavimų starte, jo kaina buvo 800 dolerių ir, nežiūrint visuotinio smartfonų pigimo, jis lieka vis dar brangiu. Prie to prisideda jo konstrukcijos atnaujinimai ir tai, kad LG neturi išleidusi nei vieno jo palikuonio. Jei jums ne būtina turėti super ryškaus ekrano (554 ppi) ar modulinės konstrukcijos, geriau pirkti kokį nors pigesnį mūsų sąrašo variantą.

Samsung Galaxy S5

Samsung Galaxy S5, geras pirkinys, kainos ir našumo santykio atžvilgiu. Galime pažymėti, kad našumas ir darbinis greitis, vis dar geri, plius, telefonas gali padaryti labai geras nuotraukas. Net ir šiais laikais, šis pirkinys skaitomas sėkmingu, nepaisant, kad pasirodė jis 2014 metais.

Samsung Galaxy S5

Samsung Galaxy S5

Nors Galaxy S5 dizainas šiais laikais atrodo kiek „ūkiškai“, bet jis geras ergonomikos atžvilgiu. Ir net jeigu jums „pasisekė“ jį numesti ant žemės, su juo viskas liks tvarkoj, dėka itin patvaraus plastiko korpuso.

Ekrano raiška šio S5, turi 432 ppi tankumą – tai mažiausias mūsų sąrašo rodiklis, bet šis skaičius pilnai tenkina žmogų kasdieniniam vartojimui. Pridursime, kad akumuliatoriaus talpa – 2800 mAh, kurios pilnai pakanka pilnai darbo dienai, įvairiomis sąlygomis.

Moto G5

Moto G5 – įspūdingas telefonas, kainos atžvilgiu. Jis gali pasigirti Android privalumais, puikiu „kaina – kokybė“ santykiu, neblogu ekranu ir priimtina kamera (dienos metu). Jį galima pagirti ir už tai, ko jame nėra.
Tai – programinės įrangos. Lenovo beveik niekad neįrengia nereikalingų papildomų papildymų: apart standartinių Google. Jame nėra jokios perteklinės programinės gamintojo įrangos. Dėka to, šiame telefone pilna vietos šališkiems papildymams, foto, muzikai ir kitiems failams.

Moto G5

Moto G5

Jei bus per maža atminties, turėsite galimybę ją praplėsti Mikro SD kortele. Nuimamo akumuliatoriaus talpa – 2 800 mAh.

Ar yra dar smartfonų, su nuimamais akumuliatoriais, kurie jums patinka?
Kokiems gamintojams, jūsų nuomone, vertėtų grįžti prie nuimamų akumuliatorių?
Papasakokite mums savo samprotavimus komentaruose.
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *