Kaip pašalinti įbrėžimus nuo smartfono ekrano

Didžiausią šiuolaikinių smartfonų priekinės plokštės dalį, užima ekranas. Nepaisant to, kad egzistuoja įvairios apsauginės stiklo plėvelės, grūdinti super atsparūs stikliukai ir apsauginiai dėklai, įbrėžimų atsiradimas deja – ne retenybė.

Vienas paprasčiausių ir prieinamiausių būdų, naikinti įbrėžimams – dantų pastos užtepimas ant sensorinio ekrano. Toks būdas nereikalauja nei finansinių, nei laiko sąnaudų ir praktiškai, prieinamas kiekvienam vartotojui. Visam procesui atlikti, tereikia juostelėmis ar zigzagais plonai ištepti ekraną pasta ir vatiniu diskeliu ar minkšto audinio skiautele, sukamaisiais judesiais, švelniai ištrinti paviršių. Po šios nesudėtingos procedūros, pašalinti pastos likučius, palaukus kelias minutes, kol pasta pilnai ant ekrano išdžius.

Kaip pašalinti įbrėžimus nuo ekrano

Subraižytas ekranas

Subraižytas ekranas

Svarbu: naudojama dantų pasta turi būti ne gelinio pagrindo. Tik gryna, be jokių priemaišų, dantų pasta.
Antrasis, analogiškas pirmajam būdui, panaudoti paprastą maistinę sodą. Sodos miltelius reikia maišyti su vandeniu, kol pasieksite vienalytę masę, primenančią pastos konsistenciją. Visi kiti veiksmai, analogiški pirmajam variantui.
Technikos parduotuvėse galima nusipirkti ne didelę tūbelę su specialia priemone, skirta displėjų poliravimui. Pilnai panaikinti įbrėžimus ji nebegali, bet užmaskuoti vizualiai, tai tikrai gali.

P.S. būtina atminti, kad visi veiksmai, atliekami su prietaisais savarankiškai, ne servisuose, atliekami savo rizikos sąskaita. Jei nors kiek abejojate veiksmo sėkme, pirmiau išbandykite ant seno, neveikiančio aparato arba ant mažo ekrano plotelio.
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *