Išmanusis telefonas Sony Xperia L1 parduodamas ir Europoje

Išmanusis telefonas Sony Xperia L1 atsirado JAV maždaug prieš mėnesį, o dabar jis yra parduodamas ir Europoje. Priminsime, Sony Xperia L1 buvo pristatytas kovo mėnesio pabaigoje ir tuo metu Sony Mobile pranešė, kad modelis, kai kuriose šalyse parduodamas 2017 metų balandžio pabaigoje. Tačiau bet kokiu atveju pardavimai startuoja tik dabar. Sony Xperia L1be prisirišimo prie operatoriaus, jį galima įsigyti už 199 eurus daugelyje Europos šalių. Išmanusis telefonas turi 5,5 colių ekraną su HD (720 x 1280 pikselių) raiška, 13 – mega pikselių ir 5 mega pikselių galine kamera. Pagrindinis yra keturių branduolių MediaTek MT6737T procesorius su 1,4 GHz dažniu, 2 Gb operatyvia ir 16 Gb integruota atmintimi su galimybe ją išplėsti naudojant microSDXC kortelę su 256 Gb apimtimi. Akumuliatorius turi 2620 Mah talpa.

Sony Xperia L1

Sony Xperia L1

Sony Xperia L1

Darbai yra atliekami su Android 7.0 Nougat operacinės sistemos pagalba. Xperia Actions funkcija suteikia galimybę pakeisti prietaiso nustatymus ir jo funkcijas pagal tai kokie yra naudojimo scenarijai, pavyzdžiui režimas labanaktis, automatiškai nustatys status ,,netrukdyti”, sumažins ryškumą ir užtikrins nuolatinį įkrovimą.
Taip pat yra LTE, Bluetooth 4.2, GPS, NFC, yra USB Type – C jungtis. Dydis sudaro151 x 74 x 8,7 mm, o svoris – 180 gramų.
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *