Funkcija SmartLock leidžianti atblokuoti savo telefoną Bluetooth įrenginio pagalba

Android 5.0 Lollipop atsirado funkcija Smart Lock, leidžianti atblokuoti savo išmanųjį telefoną ar planšetę Bluetooth įrenginio pagalba, pavyzdžiui, protingo laikrodžio ar NFC žymeklio, paprasčiausiai priartinus juos reikiamu atstumu ir kaskart neįvedant slaptažodžio. Analogiška funkcija yra Chromebook nešiojamuosiuose kompiuteriuose, kur kaip įgaliotas įrenginys naudojamas išmanusis telefonas. Google tęsia darbą šioje srityje, ir dabar specialistai iš šaltinio Android Police naujoje Google Play Services versijoje APK faile atrado funkciją, kurios pagalba Android išmaniųjų telefonų savininkai galės naudoti veiksmų atpažinimą įrenginių atblokavimui.

SmartLock

SmartLock

Gaila, kol kas nežinoma, kaip būtent bus įgyvendinamas įrenginio atblokavimas ir kokius veiksmus tam reikės atlikti. Gali būti, kad naudotojas galės nustatyti judesį, kuris ir tarnaus slaptažodžiu įrenginiui. Pagal aprašymą, ši funkcija kol kas yra eksperimentinė, todėl nežinoma, kada naudotojai galės pasinaudoti funkcija ir ar galės išvis.
Kol kas tokio atblokavimo būdo nauda ir patogumas atrodo gana abejotini, tačiau galbūt Google ras praktišką ir įdomų šios funkcijos panaudojimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *