Sharp anonsavo iškart 2 išmaniuosius telefonus, Aquos Mini ir Aquos K

Kompanija Sharp anonsavo iškart 2 išmaniuosius telefonus, Aquos Mini ir Aquos K, be to, pastarasis padarytas atverčiamos formos. Atverstukai dabar nelabai populiarūs dėl visus užvaldžiusių sensorinių monoblokų, tačiau neįprastas korpusas kartu su galinga įranga būtinai patrauks pirkėjų dėmesį. Pirmajam išmaniajam telefonui su klasikiniu korpusu taip pat yra ką parodyti.

Sharp Aquos Mini

Sharp Aquos Mini

Išmanusis telefonas Aquos Mini išsiskiria labai plonu viršutiniu rėmeliu, taip pat kaip ir šoniniais, kas daro jį žymiai kompaktiškesnį palyginus su kitais modeliais, gavusiais 4,5 colių ekraną. Ekrano raiška čia sudaro 1920×1080 pikselių, o pats jis pagamintas pagal IGZO technologiją ir išsiskiria minimaliu apetitu, rezultate išauga autonominio darbo laikas. Į išmaniojo telefono Aquos Mini sudėtį įeina procesorius Qualcomm Snapdragon 801,2 Gb RAM,16 ROM, LTE tinklų palaikymas,13 Mp kamera ir OS Android 4.4.

Sharp Aquos K

Sharp Aquos K

Atverstukas Sharp Aquos K turi apsaugotą pagal IPX7 standartą korpusą, 1 Gb RAM,8 Gb ROM, tą pačią 13 Mp kamerą ir LTE tinklų palaikymą. Gaila, likusios šio modelio specifikacijos liko nežinomos. Savo naujoves Sharp jau pasiruošusi siųsti į prekybą, tačiau kol kas tik Japonijoje. Apie tarptautinį šių išmaniųjų telefonų išleidimą bus paskelbta papildomai.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *