„Samsung“ telefonai – charakteristikos ir aprašymas

Samsung – viena iš pirmaujančių telefonų ir planšetinių kompiuterių kompanijų pasaulyje. Modelinė Samsung mobiliųjų telefonų eilė, apjungia įvairių klasių įrenginius – nuo biudžetinių prietaisų, turinčių minimaliausią funkcijų kiekį, iki brangių TOPinių, surinkusių paskutinius inžinerinės minties pasiekimus. Šiame straipsnyje jūs sužinosite apie tai viską.

Samsung. Flagmanas

Galaxy S7

Galaxy S7

Jau daug metų, šios firmos flagmanu skaitoma Galaxy S serija, kuri šiai dienai, išleidžia jau septintą jų kartą. Taip pat dar salonuose galima įsigyti mobiliojo ryšio telefonus „Galaxy“, tačiau jau jie negaminami.

Šiai dienai,Samsung telefonų modelinės eilės vėliavnešys – Galaxy S7. Į įrenginį kompanija sudėjo visus sumanymus ir pridėjo visų funkcijų, kurios tik yra jų dispozicijoje, palaikymus. Prietaisą vis dar valdo „Android“. Smartfono širdis – 8 branduolių procesorius, 4 GB operacinės atminties, kietasis diskas 32 arba 64 GB atminties, priklausomai nuo versijos. Jei to pasirodys maža, visada galite įsidėti atminties kortelę, iki 200 GB.

Smartfono displėjus vertas pagyrimo. Didelis ekranas (5,1 colio ir 2K skiriamosios galios) privers nusistebėti ir patį reikliausią vartotoją. Ekrano matymo kampas ir spalvų perdavimas, neturi konkurentų tarp analogų. Vienintelis šiai dienai vertas dėmesio konkurentas – Apple iPhone 6 ir visos jo modifikacijos. Galaxy S7, turi Note versiją. Šio aparato ekranas – 5,7 colio. Visos kitos charakteristikos tos pačios. Smartfonas sukurtas tiems, kuriems 5,1 colio, pasirodė per mažai.

Samsung. Vidutinės kainos segmentas

Galaxy J7

Galaxy J7

Modelinę Samsung eilę, tęsia Galaxy J linija. Pagal techninį aprūpinimą, ši serija šiek tiek silpnesnė už flagmaną, bet ir prieinamesnė, kainos atžvilgiu. Smartfonas Samsung J7 turi 5,5 colių ir Full – HD ekraną. Čia toks pats, 8 branduolių procesorius, bet šiek tiek apkarpytų dažnumų. Operacinę sistemą valdo „Android 5.1“ versija. Operatyvioji atmintis – 3GB. Saugojimo atmintis – 16 GB ir galimybė pasinaudoti iki 128 GB atminties kortele.

Samsung. Biudžetiniai smartfonai

Galaxy J1

Galaxy J1

Toliau Samsung eilę tęsia labiau biudžetinis aparatas, Galaxy J1. Už kuklius pinigus , jūs gaunate ganėtinai našų smartfoną. Jame – 4 branduolių, 1 GB operatyvinės atminties ir 8 GB vidinės, procesorius. Duomenų saugojimui, galima pasinaudoti iki 128 GB, atmintie kortele. Šiek tiek nuvilia ekranas: viso -800x 480 pikselių. Tačiau, kaip 4 colių ekranui, vaizdas ganėtinai geras. Vaizdas išsikraipo, tik pavertus šonu, bet prieš saulę, nenublanksta.

Samsung. Modelinė eilė (metalinis korpusas)

Galaxy A7

Galaxy A7

Atskira linija kompanija pristatė smartfonus, metaliniu korpusu. Pirmuoju iš jų, tapo smartfonas Galaxy A7. Gamintojai akcentuoja dėmesį į tai, kad svarbiausia jame – išorini vaizdas ir stilingas dizainas, o ne techninis aprūpinimas. Todėl A septintą verta imti tik dėl metalinio korpuso. Jei jums reikalingas našumas, tai geriau pasižiūrėti liniją S. Tokia Samsung modelinė eilė 2016 – iems metams. Be to, jūs galite įsigyti visus aprašytus modelius, jei rasite juos internetinėse parduotuvėse ar ryšio salonuose. Šiame straipsnyje apibūdinti tik aktualūs gaminiai, kuriuos pristato kompanija šiuo momentu.
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *