Samsung Galaxy Xcover 3 apdovanotas padidinto tvirtumo ir hermetiškumo korpusu

Kompanija Samsung kuria naują išmanųjį telefoną Galaxy Xcover 3, kuris, kaip matome fotografijoje, apdovanotas padidinto tvirtumo ir hermetiškumo korpusu. Informacija apie šį telefoną rasta Kinijos interneto segmente ir nėra oficiali. Be to, jo charakteristikos rastos benčmarko GFXBench duomenų bazėje.

Samsung Galaxy Xcover 3

Samsung Galaxy Xcover 3

Išmaniojo telefono Samsung Galaxy Xcover 3 pirmtakas su indeksu 2 išvydo pasaulį prieš 2 m, pačioje 2013 pradžioje. Tuo metu jis buvo sutiktas labai šiltai, kadangi džiugino ir dizainu, ir galimybėmis, o ir naujasis jo giminaitis atrodo taip pat neblogai. Tai ne flagmanas, ir čia būtent išreikštas brutalumas ir apsauga, taigi čia reikia padaryti nuolaidą.
Samsung Galaxy Xcover pagrindu tapo 4 branduolių procesorius Marwell Armada PXA1908, dirbantis kartu su 1 Gb RAM ir 8 Gb ROM. Išmaniajame telefone yra 4,8 colių ekranas su 800×480 pikselių raiška ir sustiprintu stiklu, o taip pat 2 kameros-5 ir 2 Mp. Jis dirba su OS Android 4.4.4 KitKat, ir vargu ar bus galima tikėtis PĮ atnaujinimo. Egzistuoja tikimybė, kad Samsung Galaxy Xcover 3 bus anonsuotas parodoje MWC 2015 Barselonoje, kuri atsidarys lygiai po mėnesio. Išmaniojo telefono pardavimo terminai kol kas nebuvo aptarti.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *