Samsung Galaxy X vis dėl to bus išlenkti

Taigi naujos įmonės viltys yra susijusios su nauju Galaxy X, kadangi labai daug įdomių dalykų bus sudėta šiame išmaniajame telefone. Svarbiausia ypatybė yra ta, kad telefono konstrukcija bus lanksti.

Samsung Galaxy X Greita prezentacija ir bandomieji pardavimai

Samsung Galaxy X

Samsung Galaxy X

Šiuo metu Samsung flagmanas yra pristatytas tik kodiniu pavadinimu SM – G888N0, tačiau jau nėra jokių abejonių, kad tai bus Galaxy X. Visų pirma, jis jau atliko sertifikaciją Nacionalinėje Pietų Korėjos Agentūroje (Bluetooth SIG), o tai reiškia, kad ne už kalnų ir prietaso pristatymas. Antra, Samsung tinklalapyje taip pat atsirado šis sulenktas telefonas.

Samsung Galaxy X

Samsung Galaxy X
Specialistai oficialų šio telefono pristatymą prognozuoja parodoje Consumer Electronics Show (Las – Vegas), kuri įvyks jau 2018 metais sausio mėnesį.
Tiesa, pasaulinėje rinkoje Galaxy X bus galima pamatyti ne taip jau ir greitai, kadangi visų pirma įmonė planuoja pradėti bandomuosius pardavimus Pietų Korėjos teritorijoje. Išmanusis telefonas bus išleistas nedidelėmis partijomis – vos 100 000 prietaisų.
Dabar Samsung dirba ties Android programinės įrangos diegimu į šį lankstų telefoną, kadangi sklandžiam darbui reikia viską teisingai padaryti.
Jei Korėjoje viskas vyks sklandžiai su bandomaja versija Galaxy X tokiu atveju tai bus vertingas atsakymas Apple telefonui su iPhone X.
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *