Publikuotos išmaniojo telefono HTC One M9 (Hima) specifikacijos

Likus porai savaičių iki oficialaus išmaniojo telefono HTC One 9 (Hima) anonso į internetą pateko duomenys apie jo aparatinę įrangą, numanoma, paimtos iš HTC insaiderių. Duomenys pateikti portalo Upleaks, kuris reguliariai pateikia informaciją apie naujus, tačiau dar neanonsuotus įrenginius.
Pagal šiuos duomenis, į išmaniojo telefono sudėtį įeis vos 5 colių įstrižainės ekranas su Full HD raiška ir frontaline 4 Mp kamera virš jo. Pagrindinė kamera bus 20,7 Mp, ir ji turės dvigubą šviesos diodų blykstę. Flagmano, supakuoto į metalinį korpusą su modelio M8 dizainu, pagrindu taps 64 bitų procesorius Qualcomm Snapdragon 810, kuriame yra 8 ARM branduoliai, grafika Adreno 430 ir LTE modemas. Išmanusis telefonas HTC One M9 (Hima) bus pasiūlytas su 3 Gb operatyviosios atminties ir 32 arba 64 Gb ROM, ir jame įdiegs OS Google Android 5.0.2 Lollipop kartu su HTC 7.0 vartotojo sąsaja, pačia šiuolaikiškiausia šiai dienai. Monobloko maitinimo sistema-tai 2840 mAh ličio jonų akumuliatorius.

HTC One M9 (Hima)

HTC One M9 (Hima)

Prie papildomų HTC One M9 (Hima) charakteristikų priskiriamas microSD kortelių lizdas, Wi-fi ac modulis, NFC lustas ir GPS imtuvas. HTC pasiūlys šiam išmaniajam telefonui 2 firmines garnitūras, dėklą DotView 2, kelis bamperius ir galbūt kelis papildomus aksesuarus. HTC One M9 (Hima)atėjimas planuojamas sekančio mėnesio pradžioje, tačiau kalbama kol kas tik apie oficialų anonsą. Išmaniojo telefono išleidimo data kaip ir anksčiau neskelbiama.
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *