PPSSPP-Playstation Portable emuliatorius Androidui

Šiuolaikiniai išmanieji telefonai žymiai našesni, nei žaidimų konsolės, leistos prieš kelis metus. Todėl dabar kūrėjai turi visas galimybes leisti žaidimų konsolių emuliatorius išmaniesiems telefonams. Emuliatorių šiaip jau yra nemažai. Yra NES, SNES, Sega emuliatoriai, o dabar atsirado net Playstation Portable emuliatorius.
Programa sąlyginai nemokama, o parsisiųsti ją galima iš Google Play Store (teisybės dėlei reikia nurodyti, kad aplikacijoje yra reklama, o norint ją nuimti, reikia sumokėti 5,99$). Reikia pažymėti, kad aplikacija buvo kuriama keletą metų, ir dabar emuliatorius puikiai dirba išmaniuosiuose telefonuose, planšetėse. Tiesa, įrenginio konfigūracija turi būti šiuolaikiška, seni telefonai ar planšetės su emuliatoriumi dirbti negalės.

PPSSPP

PPSSPP

Net nusipirkus programos versiją be reklamos, visa tai atsieis žymiai pigiau, nei pačios Playstation Portable kaina. Kas liečia žaidimus, tai kūrėjai rekomenduoja naudoti „gimtąsias“ aplikacijas. Tačiau pilnai tikėtina, kad yra ir neoficialūs žaidimų, parsisiųstų iš interneto, paleidimo būdai. Dabar palaikomi ne visi žaidimai, bet jau patvirtintas normalus darbas su Wipe Out, Grand Theft Auto Vice City and Liberty City Stories, Wormds, Little Big Planet, Soul Calibery Final Fantasy: Crisis Core ir Final Fantasy: Type-O.
Žaidimui galima naudoti ekraną arba papildomą kontrolerį (pvyzdžiui, Bluetooth kontrolerį).
Įdegti PPSSPP – PSP emulator
Parsisiųsti PPSSPP Playstation Portable emuliatorius Androidui


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *