Kaip dažnai reikia perkrauti smartfoną

Daugelis smartfonų vartotojų tikrai žino, kad normaliam smartfono darbui palaikyti, prailginti jo akumuliatoriaus darbą, reikia jį karts nuo karto perkrauti. Kita dalis vartotojų mano, kad perkrovimas niekaip neveikia bendro aparato našumo, todėl perkrauti jo nebūtina.

Perkrovimo metu, sustoja ir užsidaro visos foninės programos bei kiti procesai. Kaip dažnai tai daryti ir ar daryti aplamai, priklauso nuo konkretaus aparato, jo techninių charakteristikų, operacinės sistemos versijos ir eksploatacijos sąlygų.

Baterijos tarnavimo laikui, perkrovimas neturi jokios reikšmės. Akumuliatorius atlieka savo darbą, net ir prie išjungto smartfono. Gebėjimas laikyti įkrovą, tiesiogiai priklauso nuo įkrovimo – iškrovimo ciklų.
Geresniam smartfono našumui perkrovimas taip pat ne būtinas. Foninių procesų smartfonas operatyvinėje atmintyje pernelyg ilgai nelaiko. Aparatas eikvoja savo resursus racionaliai, šalindamas, ko per daug, remiantis nustatymais ir fiziškai laisvomis atminties vietomis.

Perkrovimas

Perkrovimas
Jei vartotojas nevalo operacinės atminties rankiniu būdu, operacinė sistema pati uždarys trukdančius jai procesus, neigiamai veikiančius bendram našumui.

Perkrovimas reikalingas tik tada, kai papildymai pradeda lįsti savaime, rodydami nežinomą klaidą arba dažnai „pakimba“. Net ir šiuo atveju galima pasinaudoti valymo papildymu ir atlikti kompleksinį programinių šiukšlių valymą.
Visais kitais atvejais, kada smartfonas dirba stabiliai, perkrovimas nenaudingas: eikvojamas akumuliatorius, atidarant visus uždarytus procesus vienu metu, o sistemai reikalingas laikas, nustatant aparatą stabiliam darbui.

Verta pažymėti, kad po įjungimo nuolat naudojamų papildymų paleidimas, užtruks kažkiek ilgiau, nei sistema laikytų jau paleistą procesą savo atmintyje.
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *