Naujas Oneplus 5

Šiandien labai madinga dievinti kiniškus gamintojus ir linksėti galva, neva jie tuojaus „palaidos“ išaukštintus ir nusibodusius brendus. Dėl visa ko, nieks netikslina, kada būtent, tai įvyks – kad neapsigauti savo prognozėse.
Todėl, kad „kinų fonai“ pigūs būna dėl to, kad jų gamintojų rankos dygsta ne iš ten, kur priklauso, ar jie mokosi gaminti smartfonus iš klientų pinigų, gamindami „kreivą“ produkciją (nerodysime pirštais į Vkworld ir kitus UMI), arba brendas uždirba iš online – servisų Kinijoje, apie kuriuos lietuviai su smartfonais, kurių „tušti įdarai“, net neįtaria, kaip tai būna su Xiaomi. Išimčių pasitaiko retai, bet OnePlus – kaip tik tas ir yra.

OnePlus 5

OnePlus

OnePlus
Su pirmuoju OnePlus modeliu, parodė save, kaip labai rimtą „Kinietiškumą“ – maksimaliai kokybišką toje kompetencijoje, kurią gali sau leisti, vaikinai iš Padebesių. Tai yra taip – smartfonuose niekada nebuvo nepriekaištigai suderintų kamerų, kaip Samsunguose arba displėjų, su etaloniniu spalvų perdavimu, bet OnePlus „kvėpavo į nugarą“ dvigubai brangesniems flagmanams, o OnePlus 3, jau fotografavo geriau ir aplenkė kilminguosius brendus savo greitaveika.

Skaičiuoti iki keturių prietaringieji kinai nemoka (skaitykime, kad „ketvertukas“, buvo OnePlus 3T), todėl 2017 – siais, laukite OnePlus 5 atsiradimo.

Iš to, kas jau žinoma apie smartfoną, OnePlus 5 bus padarytas ta pačia dvasia, kaip ir pirmtakai – lengvasvoris Android (Nougat), su galingiausiu iš prieinamųjų androdofonams, procesoriumi Snapdragon 835. Ir jokių kraštutinumų ekrane ir dydžiuose – 5,5 colių, Full HD.

OnePlus

OnePlus
Skirtumas OnePlus nuo kitų kinietiškų „kibirų“, su taip pat sudvigubintomis kameromis tame, kad šis smartfonas ženkliai kokybiškiau ir filmuos, ir fotografuos. Pagrindinė intriga – naujovės išorė. Arba OnePlus 5 išsaugos seną kantuotą metalinį korpusą (kuris glensinių flagmanų sezonu bus kaip egzotika), arba kinai surizikuos ir „išmes“ kažką neįprasto. Dėl kainos, kol kas žinoma, kad ji, turėtų siekti 449 dolerius už bazinę versiją, o įvertinus įvairių tarpininkų pastangas, verta laukti ir 30 000 rublių kainos, perkant iš Aliexpress.

Bet kokiu atveju, visiems, kam nepatiko kompaktiškasis Xiaomi Mi 6, o Huawei P10 pasirodė pernelyg brangiu ir „apsaugotu“ nuo vartotojo įsikišimų, OnePlus tiks kuo puikiausiai.
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *