Laukiama, kad Samsung Galaxy S6 gaus 20 Mp kamerą su optine stabilizacija

Išmanusis telefonas Samsung Galaxy toliau apauga detalėmis. Šįkart iš neoficialių interneto šaltinių tapo žinoma apie kamerą, kuri bus naudojama greitai pasirodysiančioje naujovėje.
Kaip praneša Korėjos šaltinis Etnews su nuoroda į šaltinius, artimus elektroninių komponentų gamintojui Samsung Electro – Mechanics (kartu su Samsung Electronics įeina į Samsung Group konglomeratą), ši kompanija sukūrė 20 Mp atvaizdo daviklį su optine vaizdo stabilizacija (OIS). Laukiama, kad Samsung Galaxy S6 gaus šį jutiklį.

Samsung Galaxy S6 gaus 20 Mp kamerą su optine stabilizacija

Samsung Galaxy S6

Masinės informacijos priemonių duomenimis, Samsung flagmano anonsas numatytas kovo 2 parodoje MWC 2015, o įrenginio pardavimai prasidės to paties mėnesio bėgyje – 2 – 3 sav. anksčiau, nei planavo gamintojas. Laikraščio Chosunilbo šaltinis tvirtina, kad praėjus kuriam laikui po Samsung Galaxy S6 išėjimo, rinkoje pasirodys šio modelio modifikacija su vandeniui atspariu korpusu – Galaxy S6 Active.

Samsung Galaxy S6 gaus 20 Mp kamerą su optine stabilizacija
Anksčiau buvo pranešama, kad Galaxy S6 bus papldytas 5,5 colių ekranu su 2560×1440 pikselių raiška, 64 bitų procesoriumi Exynos 7420 su 8 branduoliais, 3 arba 4 Gb operatyviosios atminties, 5 Mp frontaline kamera ir operacine sistema Android 5.0 Lollipop «iš dėžutės».
Be to, išmaniajame telefone gali atsirasti pagerintas pirštų antspaudų daviklis ir lenktas naujos kartos ekranas. 20 Mp kamera su technologija OIS taip pat laukiama išmaniajame telefone LG G4.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *