Sąrašas geriausių kompaktišių Android – išmaniųjų telefonų

Kompaktiški išmanieji telefonai iki šiol yra labai populiarūs. Svarbiausia ypatybė arba teisingiau pasakius, reikalavimas yra kompaktiški gabaritai ir galimybė lengvai panaudoti prietaisą viena ranka. Šiai kategorijai patenka vis mažiau ir mažiau išmaniųjų telefonų. Be to, sąvoka kompaktiškas asocijuojasi su ekrano įstrižaine, kuri prieš kelis metus buvo laikoma standartine.

Žemiau yra pateiktas sąrašas geriausių kompaktišikių Android – išmaniųjų telefonų. Reikia suprasti, kad straipsnyje bus nekalbama apie iPhone SE, 6s ir 7-jie be jokių abejonių, kompaktiški, tačiau apie tai jums daugiau papasakos Smatfonas.lt

Google Pixel

Google Pixel

Google Pixel

Šis prietaisas turi 5 colių ekraną, Snapdragon 821, 4 Gb procesoriumi. Svarbiausia ypatybe galima pavadinti greitus atnaujinimus, dizainą ir medžiagas iš kurių yra gaminamas korpusas, bei kamerą, kurią daugelis laiko geriausia rinkoje. O štai iš trūkumų būtų galima paminėti labai aukštą kainą, tai yra 650 dolerių už išmanųjį telefoną iš Google, tai yra labai daug. Ir pradedant nuo Nexus 6 įmonė žengė klaidingu keliu mėgindama sulaikyti savo produktus, kad būtų gauta maksimali kokybė.

Samsung Galaxy A3 (2017)

Samsung Galaxy A3 (2017)

Samsung Galaxy A3

Jei atveju su Pixel jį buvo galima drąsiai pavadinti vienu iš geriausiu, A3 (2017) iš techninės pusės tokiu nėra. Jis turi 4,7 colių ekraną, turi apsaugą nuo drėgmės, bei jungtį Ture-C.
A3 (2017) —Tai yra puikus sprendimas tiems kas be kompaktiško prietaiso nori gauti dar ir pigų prietaisą. Tačiau jei jums reikalingas flagmanas, A3 nėra jūsų pasirinkimas. Juk šiuo atveju ekrano raiška yra tik HD, 13 Mp kamera demonstruoja ne patį geriausią rezultatą, operatyvios atminties yra tik 2 Gb, o procesorius Exynos 7870 nėra pats geriausias, o ir akumuliatorius tik 2350.

Xiaomi Redmi 4 Prime

Xiaomi Redmi 4 Prime

Xiaomi Redmi 4 Prime

Xiaomi Redmi 4 Prime — 5 colių monstras su 4100 akumuliatoriumi ir Snadragon 625 procesoriumi. Operatyvioji atmintis 3 Gb, kamera tai yra silpnoji šio aparato pusė, ji yra 13 Mp, tačiau nuotraukų kokybė yra prasta,ypatingai tamsiuoju paros metu yra siaubinga. Privalumas yra FullHD ekrano raiška. Už savo pinigus Redmi 4 Prime — geriausias pasirinkimas pagal kainų kategoriją.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *