iPhone. Kaip teisingai įkrauti, specialistų patarimai

Visi, kas naudojasi populiariu išmaniuoju telefonu Apple iPhone, žino, kaip greitai išsikrauna akumuliatorius, ypač, jei naudojties internetu. Kompanija ne kartą gavusi klausimų, šia tema.
Todėl specialiame Apple tinklapyje, buvo publikuotos rekomendacijos, kaip pailginti iOS įrenginio darbą be papildomo įkrovimo ir padidinti įtaisyto akumuliatoriaus bendrą darbo laiką, skelbia RG Digital.
Tinklapyje pažymima, kad „gyvybės laikas“, akumuliatoriaus atžvilgiu, turima omeny laiką, kuris praeina nuo pradžios, iki to laiko, kai akumuliatorių reikia keisti nauju. Kaip būtent, padidinti ir viena, ir kita – straipsnyje žemiau.

Top – 7 patarimų, kaip teisingai įkrauti iPhone

1. Apple pataria nuolat atnaujinti programinį tiekimą, kadangi atnaujinimai dažnai būna su naujomis, energijos taupymo technologijomis.

2. Verta vengti griežtų temperatūrų skirtumų (tiek šaltų, tiek pernelyg šiltų), dirbant tiek su išmaniaisiais telefonais, tiek su planšetėmis ar nešiojamaisiais kompiuteriais. Komfortiškų temperatūrų diapazonas, nuo +16, iki + 22C. Aukščiausia leidžiama darbui temperatūra – +35 C. Įkrovimas, esant labai aukštoms temperatūroms, gali negrįžtamai sugadinti bateriją. Vartojant prietaisą žemoje temperatūroje, sutrumpina akumuliatoriaus darbo resursą; bet tai reiškinys laikinas.

3. įkrovimo metu, išimkite telefoną iš dėklo. Tai leis jiems išvengti perkaitimo, kadangi įkrovimo metu, išsiskiria padidinta šiluma.

iPhone

4. Jei ilgesniam laikui telefonas paliekamas be darbo, laikykite akumuliatorių pusiau užkrautu. Pilnai įkrautas akumuliatorius, ilgai būdamas be darbo, gali aplamai, prarasti savo gebėjimą, įsikrauti po nusėdimo. 100 proc. įkrautas akumuliatorius, per ilgą „poilsio“ laiką, praranda dalį savo talpos. Laikyti aparatą rekomenduojama ne aukštesnėje temperatūroje, kaip 32 C.

5. iPhone ir iPad, egzistuoja papildomi autonominio darbo laiko pailginimo būdai: pirma – nustatyti automatinį ekrano ryškumo reguliavimą, pagal išorinio apšvietimo laipsnį. Antra – nuolat laikyti Wi-Fi įjungtu, kadangi toks ryšio būdas naudoja mažiau energijos.

6. iOS 9 pasirodė energijos taupymo režimas, kuris įspėja vartotoją, dėl išsikraunančio akumuliatoriaus, o taip pat sumažina energijos vartojimą, atjungdamas sinchronizavimą su iCloud ir AirDrop duomenų perdavimu. Tuo tarpu, galima skambinti, atsakinėti į skambučius, siųsti ir skaityti SMS, naudotis internetu. Kai prietaisas kraunamas, taupymo režimai išsijungia.

7. Kaip tvirtina Apple, iOS 9 tapo pačia energo efektyvia operacine sistema, nes joje atsirado galimybė sužinoti, kokie papildymai ir atnaujinimai, aktyviausiai sodina bateriją. Esant norui, vartotojas gali apriboti foninį, „rajausių“ programų aktyvumą.
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *