Kaip pasikeitė Xiaomi įrenginiai ir prie ko ji priėjo šiandien

Xiaomi palyginti jauna kompanija, pradėjusi savo kelią tolimais 2010 m apvalkalo MIUI, kuris patiko daugeliui, išleidimu. Tačiau naujovių neteko laukti ilgai, juk jau 2011 m į rinką išėjo pirmas kompanijos įrenginys Xiaomi Mi1, kuris surinko 300000 išankstinių užsakymų vos per 3 d. Kompanija tapo sėkminga sėkmingos politikos, protingų lyderių ir palaikymo iš Snapdragon pusės dėka, tarp kitko, todėl beveik visi šios kompanijos įrenginiai papildyti šios markės procesoriais.
Galbūt dar 2010 m su MIUI išėjimu Lei Džun, Xiaomi lyderis, su savo kompanionais tik vos vos palietė mobiliosios technikos rinką. Interviu metu Lei Džun, paklaustas apie kompaniją, atsakė: „Aš sukūriau Xiaomi tik todėl, kad, paėmęs į ranką savo mobilųjį telefoną aš supratau, kad jis manęs netenkina daug kuo, ir todėl nusprendžiau padaryti įrenginį, kuris patiktų visų pirma man“. Tačiau jo įrenginiai patiko ir milijonams kompanijos gerbėjų. Siūlome jums pažiūrėti, kaip pasikeitė Xiaomi įrenginiai metai po metų ir prie ko ji priėjo šiandien.

Xiaomi Mi1

Xiaomi Mi1

Xiaomi Mi1

Išleistas 2011 m spalį, Xiaomi Mi1 momentaliai tapo populiarus tarp Kinijos paauglių, kurie, surinkinėdami iPhone Foxconne, taupė Xiaomi M1. Kol Apple ir Samsung kovėsi patentų karuose, Xiaomi tyliai išleido savo įrenginį į rinką, padarydama jį tiesioginiu Galaxy S2 konkurentu. Šiandien, žinoma, net didžiulių kompanijų vadovai pripažįsta rinkos užgrobimą iš pigių kiniškų įrenginių pusės, ir Xiaomi-ne išimtis.
Išmanusis telefonas gavo šiuolaikišką tuo metu Snapdragon S3 su 1,5 Ghz dažniu,1 Gb operatyviosios atminties,4 colių ekaną su 480×854 raiška. Mes pamiršome svarbiausia, kas padarė jį tokiu populiariu-kaina, kuri sudarė 300$, t. y. dukart pigiau už analogus.
Neverta pamiršti ir Xiaomi Mi1S, kuris tapo šiek tiek pagreitinta Mi1 versija, gavęs Snapdragon S3 su jau 1,7 Ghz dažniu.

Xiaomi Mi2

Xiaomi Mi2

Xiaomi Mi2

Pristatytas 2012 m rugpjūtį, Mi2 tapo nauju kompanijos kontroliniu tašku, kurio pardavimų grafikas ataskaitose augo jau ne dienomis, o valandomis, už 4,3 colių HD ekraną, Snapdragon S4 su 1,5 Ghz ir 2 Gb atminties prašė vis tų pačių 300$.
Vėliau išėjo Mi2S, gavęs Snapdragon 600 su 1,7 GHz dažniu, kuris, priminsime, buvo montuojamas visuose topiniuose 2013 m pradžios įrenginiuose. Kitaip tariant, Xiaomi buvo žingsniu priekyje konkurentų ir dviem žingsniais atgal kainos požiūriu.

Xiaomi Redmi 1

Xiaomi Redmi 1

Xiaomi Redmi 1

Tai pirmoji Xiaomi patirtis tarp biudžetinių įrenginių, už 2013 m vasarą išleistą įrenginį prašė vos 130$, ir tai įskaitant Snapdragon 400,1 Gb operatyviosios atminties,4,7 colių HD ekraną ir 8 Mp kamerą. Taip pat egzistavo ir versija su procesoriumi Mediatek, abi variacijos buvo sėkmingos ir iki šiol jomis domisi vartotojai.

Xiaomi Mi3

Xiaomi Mi3

Xiaomi Mi3

Mi3 tapo tikrai atpažįstamu įrenginiu, dabar pardavimų grafikas augo ne valandomis, o minutėmis, juk vos per 3 min kompanijai pavyko parduoti daugiau nei 200000 įrenginių. Kitaip tariant,2013 spalį išleistas Mi3 tapo geriausiai parduodamu kompanijos įrenginiu. Viskas dėka 5 colių Full HD ekrano, Snapdragon 800(buvo leidžiamas versijoje ir su Tegra 4),2 Gb operatyviosios atminties,13 Mp galinės kameros,3050 mAh baterija ir ankstesnių modelių Mi2 ir Mi2S sėkmės. Kaina išliko ankstesnieme lygyje -300$.

Xiaomi Redmi Note

Xiaomi Redmi Note

Xiaomi Redmi Note

2014 m kovą vaikinai iš Xiaomi pristatė Redmi Note-pirmąjį kompanijos „plafoną“, kurio įstrižainė sudarė 5,5 colius prie HD raiškos. Įrenginio bazė yra Snapdragon 400/Mediatek su 8 branduoliais, operatyviosios atminties įmontavo visą gigabitą, tačiau kaina sudarė jau 160$, tačiau kodėl gi neprimokėjus 30$ už didesnį ekraną ir naują procesorių reviziją?

Xiaomi Mi4

Xiaomi Mi4

Xiaomi Mi4

Mi4-sekantis kompanijos flagmanas, buvo išleistas 2014 m birželį už 320$ kainą: infliacija, topinės charakteristikos, metalinis pagrindas privertė kompaniją pakelti kainą, tačiau ne kritiškai, juk už gražų dizainą ir malonias medžiagas negaila primokėti 20$.
Mi4 gavo pagerintą 5 colių Full HD ekraną, jau 3 Gb operatyviosios atminties,8 Mp priekinę ir 13 Mp galinę kameras, o taip pat Snapdragon 801. Be viso kito, buvo leidžiama 64 Gb versija, už kurią prašė jau 410$, kas ne taip patrauklu.

Xiaomi Redmi 2

Xiaomi Redmi 2

Xiaomi Redmi 2

2015 m pradžioje Xiaomi pristatė sėkmingojo Redmi Note naują versiją. Redmi2 gavo LTE palaikymą,64 bitų procesorių Snapdragon 410, visa kita liko kaip ir anksčiau, tarp kitko, pažymėsime ir naują MIUI versiją V6. Įrenginio kaina sudaro 110$. Daugelis laiko Snapdragon 410 silpnesniu už analogišką sprendimą Redmi Note, tačiau tai labai abejotina, juk A53 tai ta pati 64 bitų to paties A7 versija.

Xiaomi Mi Note ir Mi Note Pro

Xiaomi Mi Note ir Mi Note Pro

Xiaomi Mi Note

Kiekvienas jūsų jau prisiklausė apie Xiaomi naujoves, tačiau priminsime. Mi Note gavo 5,7 colių Full HD ekraną, Snapdragon 801,3 Gb operatyviosios atminties, tuo pat metu Xiaomi Mi Note Pro papildomas jau QHD ekranu su analogiška įstrižaine, Snapdragon 810 ir 4 Gb LPDDR4 atminties. Ne taip seniai mes jau rašėme apie visas naujų kompanijos išmaniųjų telefonų ypatybes.
Mi Note kaina, pagal kolegas iš Phonearena, sudaro 400$, ir jį galima įsigyti jau dabar, kai už Mi Note Pro prašo 500$, Mi Note Pro-pats brangiausias kompanijos įrenginys šiai dienai. Iš vienos pusės tai įdomu, iš kitos-yra tikimybė, kad Xiaomi palaipsniui įeis į aukštesnius kainų segmentus, tačiau šiandien kompanija tokia populiari, kad gali sau tai leisti.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *