Kaip nepirkti naują smartfoną, jei nusibodo esamas

Pirmą dieną, įsigijus smartfoną – tai beveik visada šventė ir teigiamos emocijos. Vartotojo akyse atsiveria naujas pasaulis, jis gauna naujų emocijų, dovanojamų geros kokybės. Tačiau palaipsniui žmogus pripranta prie smartfono. Kaip taisyklė, šis procesas trunka nuo 1 – 2 dienų, iki dviejų savaičių. Per tą laiką analizuojamos visos pagrindinės galimybės, vartotojas sustato viską pagal save ir visą likusį laiką, sėkmingai juo naudojasi.

Po, maždaug, pusmečio, gali atsirasti nuojauta, kad telefonas jums jau nusibodo. Smartfonų gamintojai tokius momentus numatę ir, maždaug, kartą per vienerius metus, išleidžia stambius atnaujinimus, su nauja Android versija, kurioje pakeičiamas išorinis vaizdas, pridedamos naujos funkcijos. Tai leidžia pratęsti efektą, tarsi jūs naudojatės naujuoju aparatu, dar keliems mėnesiams.

Tačiau, net ir atnaujinimai, neišgelbėja nuo pabodimo. Todėl vartotojas turi kažkaip pakeisti prietaiso eksploatacijos procesą.

Išmanieji telefona

Mobilieji telefonai

Mobilieji telefonai

Tam, jeigu jūs naudojate dėklus ar buferius, juos galima keisti kas mėnesį. Be to, nebloga pramoga gali tapti kastom – launčeriai, nors, mano nuomone, tai – pasenęs atnaujinimo metodas, kuris iš šalies atrodo, kaip su ramentais.

Taip pat galima pabandyti perinstaliuoti smartfoną. Tai aktualu tuo atveju, jei smartfonas jau negauna didelių atnaujinimų, tačiau vis dar palaikomas gamintojo; tačiau to daryti nerekomenduojama.

Toliau, mes norėtumėm, kad patys skaitytojai pasidalintų savo patirtimi, kaip eksploatuoja smartfonus ir kaip kovoja su nusibodusiais aparatais.
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *