Kaip atblokuoti telefoną, jei jūs pamiršote grafinį raktą?

Kaip atrakinti telefoną
Kaip pašalinti apsaugą
Kaip atblokuot androidą
Android grafinis užraktas
Pattern-lock
Kaip daryti jei jūs pamiršote slaptažodį

Grafinis raktas (pattern-lock) tai yra papildoma priemonė, kuri suteikia apsaugą mobiliam prietaisui, prie jo bus sudėtingiau prieiti pašaliniams asmenims. Tačiau kartais nutinka taip, kad ir pats savininkas pamiršta šį slaptažodį. Šiuo atveju panikuoti nereikia, kadangi problema gali būti išspręsta labai greitai. Taigi reikėtų papasakoti kaip atblokuoti telefoną, jei jūs netikėtai pamiršote grafinį raktą.

Pats paprasčiausias būdas atbblokuoti grafinį raktą Android programinėje įrangoje per Google paskyrą. Pradžioje reikėtų kelis kartus suvesti grafinio taško raktą, bet kokia tvarka. Kai įvyks nesėkmė jūsų prietaisas jums praneš, kad visa informacija gali būti pranešta į elektroninį paštą. Jei teisingai įvesite visus duomenis, aparatas bus atblokuotas. Norint naudoti šį variantą jums reikia prisijungti prie interneto. Kai kuriuos prietaisus ir Android versijas pavyksta atblokuoti paprastu, tačiau gudriu būdu. Taigi tiesiog paskambinkite patys sau iš kito telefono ir atsiliepkite. Pokalbio režime nueikite į nustatymus, meniu suraskite blokavimo funkciją ir ją išjunkite. Deja, šis būdas nėra tinkamas planšetiniams kompiuteriams, kadangi jie neturi skambinimo funkcijos.

Android grafinis užraktas

Kaip atblokuoti telefonąKaip atblokuoti telefoną

Kai kurie telefonų modeliai turi savo,firminius“ atblokavimo būdus. Pavyzdžiui, Samsung telefonas gali būti atblokuojamas per Samsung paskyrą, Huawei telefonas atblokuojamas per programėlę Hisuite, kuri yra įdiegiama į kompiuterį prie kurio yra prijungiamas mobilus telefonas. HTC mobilus telefonas taip pat turi individualų būdą kaip gali būti išsprendžiama atblokavimo problema, kai yra naudojama HTC Sync programėlė jūsų kompiuteryje.

Atblokuoti telefoną, jei jūs pamiršote grafinį raktą, galima ir telefoną grąžinant prie gamyklinių nustatymų. Tokį metodą reikia peržiūrėti, jei telefono aparato atmintyje nėra jokių vertingų duomenų, kadangi juos atkuriant jie bus prarasti. Įvairių mobilių telefonų gamykliniai nustatymai yra skirtingi, įprastai tai yra įvairios mechaninių klavišų kombinacijos. Pavyzdžiui, Samsung telefonas turi būti išjungiamas, o vėliau turi būti nuspaudžiamas ir laikomas centrinis mygtukas ir įjungimo/išjungimo klavišas.

Video
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *