Išmanusis telefonas LG X Power: privalumai ir trūkumai

Kai matai šio išmaniojo telefono reklamą, pirmas dalykas, kurį pastebi – pavadinime garsų žodį power. Iškart prisiminimuose iškyla išmanieji telefonai Philips, su jų mega talpos baterijomis. Ar pavyko LG pagaminti smartfoną, kuris gali dirbti taip pat ilgai, kaip ir išmanieji Philips telefonai vienu įkrovimu?

Išmanusis telefonas LG X Power turi gana modernias charakteristikas, tačiau dirbti su intensyviomis programomis vargiai ar pavyks. Juk, jis veikia su gana menku (pagal šiandienos standartus) Quad-core (keturių branduolių) procesoriumi, su 1,3 GHz dažniu kiekvienam branduoliui. Telefonas turi 2 GB operatyviosios atminties. Ekranas yra gana padorios kokybės, su gera 1280×720 pikselių raiška. 5.2 colių dydžio įstrižainė gana tinkama šiuolaikiniams prietaisams. Tarp vartotojų pasitaiko skundų, kad prietaiso ekranas nėra pakankamai ryškus ir blogai perduoda spalvas .

Prietaise yra įrengta padori kamera, kurios rezoliucija yra 13 megapikselių. Taip pat yra priekinė kamera su 5 megapikselių raiška. Prietaisas gali filmuoti neblogą vaizdo įrašą, geros kokybės. Tačiau, nepaisant pažangių fotoaparato funkcijų, atsiliepimai apie nuotraukų kokybę yra blogi.

LG X PowerLG X Power

Įrenginys funkcionuoja valdomas Android 6.0 sistemos ir gali dirbti visuose šiuolaikiškuose tinkluose, įskaitant LTE tinklus.

Ypatingą dėmesį reikėtų skirti baterijai. Telefone nurodyta greito įkrovimo sistema, kuri gali įkrauti įrenginio bateriją kelis kartus greičiau nei įprastu įkrovimo būdu. Tačiau, skeptikai teigia, kad šis įkrovimo metodas sunaikina bateriją. Sunku įsivaizduoti, kad LG kompanija sąmoningai galėjo įrengti prietaise pražūtingą įkrovimo sistemą. Norint padaryti galutinę išvadą, reikia žinoti, konkrečios baterijos chemiją. Baterija įmontuota, o rasti duomenų šiuo klausimu nėra.

Pati baterija yra gana talpi ir beveik du kartus viršija standartinius, kitų išmaniųjų telefonų, baterijų talpos rodiklius. Jos talpa – 4100 mAh. Tai leidžia Jums naudoti išmanųjį telefoną be įkrovimo 15 valandų aktyviai jį naudojant.

Atrodytų, kad telefonas turėtų būti tikras atradimas! Juk gamintojai, tik dėl jiems aiškios priežasties, paprastai gamina visus prietaisus su silpna baterija. Bet talpi, išmaniojo telefono baterija, kompensuojama ne pačia geriausia aparato kokybe ir pažymėtais vos aukštesniais trūkumais.

Atsižvelgiant į nustatytus veiksnius reikia atkreipti dėmesį į panašius prietaisus ir neskubėti pirkti LG. Galima apsvarstyti Philips prietaisus, kurie buvo paminėti anonsuose. Jie yra daug įdomesni techniniu požiūriu, ir už tą pačią kainą.

LG X Power telefonų dėklai
Nugarėlės, dangteliai, knygutės, apvadai, bamperiai, rėmeliai ir kita įvairių rūšių
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *