Laukiamiausi 2018 – ųjų smartfonai

Atėjo laikas apibendrinti ir surinkti į vieną vietą atsiliepimus apie įdomiausius smartfonus, kuriuos pamatysime 2018 – aisiais metais. Pirmuosius juos anonsavo mobiliųjų technologijų parodoje,MWC 2018. Laukiamiausia ranginio data – vasario 26 – oji; juk pasak nuogirdų, šią dieną Samsung „išridens“ kasmetinį atnaujinimą – „Galactik“. Nuo to ir pradėkime.

Samsung Galaxy S9 и Galaxy S9+

Jei S8 ir S8+ sukėlė didelį ažiotažą dėl plačiaformačio,18,5x9ekrano, tuo suteikdama naująją tendenciją, tai iš naujosios kartos S9 ir S9+, pokyčių šiame plane, laukti ne verta. Ekranas, praktiškai, liks toks pats, tik žada sumažinti apatinį rėmelį, privedus jį iki minimumo ir tuo pačiu, padidinus jo naudingą plotą iki 89,4 procentų nuo viso priekinio korpuso paviršiaus. Įdomumo dėlei – Galaxy S8 ekranas užima 84 procentus.

Samsung Galaxy S9 и Galaxy S9+

Samsung Galaxy S9 и Galaxy S9+

Kitu nauju smartfono arkliuku, taps akies tinklainės skeneris, kurį apgauti bus itin sudėtinga. Skenavimo ir atblokavimo laiką, žada sutrumpinti iki vienos sekundės.

Charakteristikų atžvilgiu, viskas buvo laukiama. Paskalos praneša apie Snapdragon 845 ir Exynos 9810 čipus, o taip pat 4/6 Gb operacinės ir 64/128 vidinės atminties. Galaxy S9 turės 5,8 colių AMOLED, QHD+ raiškosekraną , vieną 12 MPi kameros sensorių ir 8 MPi frontalinę kamerą. Taip pat bus 3 100 mAh belaidžio krovimo akumuliatorius Qi ir spartaus krovimo sistema – QC 2.0.

O Galaxy S9+, gaus tokią pat matricą ir raišką, tik įstrižainė bus 6,2 colio, dvigubą pagrindinę 12 MPi kamerą, analologinį priekinį daviklį ir stipresnį, 3 600 mAh akumuliatorių, turintį tokias pat savybes, kaip ir S9.
Flagmanus aprūpins 3D veido atpažinimo sistema, intelektualiniu Bixby pagalbininku, pirštų atspaudų skeneriu ir visais kitais lydinčiais interfeisais, įskaitant OS Android 8.0 Oreo.

LG G7 ir LG V40

Šiais metais kompanijai nelabai sekasi smartfonų pardavimai, bet jos specialistai intensyviai tobulina savo kūrinius ir ruošiasi išleisti atnaujintus LG G7 ir LG V40. Pirmasis, kaip ir Galaxy S9, laukiamas jau MWC 2018 parodoje. Pasak nuogirdų, jis taip pat gaus akies rainelės biometrinį skenerį, kurio patentas jau užregistruotas. Charakteristikų atžvilgiu, numatomi Snapdragon 845 procesorius ir OLED, 18:9 formato, ekranas.

LG G7

LG G7

Kas liečia LG V40, tai šis žada pasirodyti ne anksčiau antrojo 2018 – jų pusmečio. Gamintojai žada dar plonesnius ekrano rėmelius ir nori grįžti prie „papildomo ekrano“ idėjos. Laukiama OLED matrica ir galingas aparatinis „įdaras“, ant Snapdragon 845 čipo bazės.

LG V40

LG V40
Xiaomi Mi7

Šiemet Xiaomi pardavimai šoktelėjo aukštyn. Kompanija išleido daug įdomių bei sėkmingų smartfonų ir mažinti tempų neplanuoja. Pirmasis smartfonas, pristatytas šiais metais, bus Mi7. Jau oficialiai patvirtinti jame Snapdragon 845 čipas ir belaidis Qi įkrovimas. Taip pat laukiami pagrindinės kameros, kuri gaus du daviklius: spalvotą 12 MPi Sony IMX380 ir monochrominį, 20 Mpi, Sony IMX350, pokyčiai.

Xiaomi Mi7

Xiaomi Mi7

Xiaomi Mi7 turi gauti plačiaformatį, 5,65 colio ekraną, 6 Gb operacinės atminties ir 3 200 mAh akumuliatorių. Internete sklando kalbos apie Mi7 Plus versiją, kuri jau turės 6,1 colio ekraną ir stipresnį, 3 500 mAh akumuliatorių. Tačiau šiomis nuogirdomis pasitikėti ne verta, nes panašūs pareiškimai jau buvo girdėti prieš Xiaomi Mi6 anonsą, bet jokių „Plus – ų“ nebuvo parodyta.

Huawei P11

Apie sekantį kinišką smartfoną susikaupė jau nemažai nuogirdų. Norėdami aplenkti visus, tame tarpe Apple, Huawei kompanijos specialistai gali pabandyti išleisti kažką ypatingo. Internetiniuose tinkluose pasirodė sekančio flagmano P11 koncepcija, panaši į iPhone X. Galimai, tai bus pilnai berėmis smartfonas, su siaurute linija virš ekrano, kur įtaisyti pokalbių garsiakalbis ir priekinė kamera su davikliais.

Huawei P11

Huawei P11

P11 – ame laukiama 5,8 colio OLED plokštė, su 2244×1080 taškų raiška, Kirin 970 čipas, 6/8 Gb operacinės ir 64/128 Gb vidinės atminties. Sklinda kalbos apie trigubą pagrindinę 40 MPi kamerą su penkis kart artinančiu optiniu priartinimu ir 23 MPi priekinę kamerą. Taip pat naujovei žada 4 000 mAh akumuliatorių ir Android 8.0, su EMUI 8.0 dangalu.

Moto X5 ir Moto G (2018)

Kompanija Lenovo, turinti brendą Motorolla, po savo nepavykusio ZUK projekto uždarymo, susikoncentravo ties daug žadančiais smartfonais Moto. Dalinai, ant itin perspektyvaus Moto X5. Šis subflagmanas jau gavo oficialųjį logotipą, tad, beliko tik susilaukti informacijos nutekinimo apie charakteristikų sąrašą ir pateikimo rinkai anonsą.

Moto X5 (2018)

Moto X5

Kas liečia seriją G, tai pasak viešos informacijos, sekančiais metais turi pasirodyti trys vidutinio lygio smartfonai – Moto G6, G6Plus ir G9Play. Pasak paties Evano Blaso, prezentacija turi įvykti MWC 2018 parodoje, ir netikėti tokiu autoritetingu informacijos šaltiniu, nėra jokio pagrindo. Laukiama, kad aparatai gaus Qualcomm platformą su čipais Snapdragon 660, 630 ir, galimai – 636.

Moto G (2018)

Moto G (2018)
HTC U12

Pastaruosius kelis metus HTC randasi krizinėje situacijoje. Tačiau, nepaisant kai kurių analitikų pareiškimų apie smartfonų dingimą iš rinkos, HTC ryžtingai tęsia naujų modelių gamybą. Paskutinysis flagmanas U11 net gi tapo bestseleriu, o jo paklausa kai kuriose šalyse lieka nepatenkinama. Dėka to, gamintojo pelnas šoktelėjo 52 procentais. Taigi, jau sekančiais metais mes tiksliai susilauksime HTC U12.

HTC U12

HTC U12

Pasak vieno iš koncepcijų autoriaus, naujasis smartfonas pasiūlys 5,7 colio, 4K raiškos berėmį ekraną, Snapdragon 845 platformą su 6 Gb operacine atmintimi, 64/128 Gb atminties kaupiklį, o taip pat 16 MPi dvigubą kamerą ir drėgmei atsparų, IP67 standarto, korpusą. Priekinės kameros raiška, pagal koncepciją – tiesiog fantastiška – 34 MPi. Tik ar ši koncepcija adekvati realybei?.. apie tai sužinosime kiek vėliau – debiutas numatytas ne anksčiau antrojo, 2018 – ųjų, ketvirčio.

Meizu Pro 15 Plus

Gruodžio pradžioje Meizu pradėjo erzinti savo gerbėjus naujuoju flagmanu Pro 15 Plus, kurį pamatysime sekančių metų pavasary. Internetiniuose puslapiuose net pasirodė prekinės įpakuotės, su loterija norintiems laimėti kvietimus į prezentaciją. Savo penkioliktųjų gyvavimo metinių proga, kompanija, matomai, nusprendė sukurti ažiotažą aplink savo naujovę, kad gauti maksimalią naudą.

Meizu Pro 15 Plus

Meizu Pro 15 Plus

Smartfono parametrus fanai jau išstudijavo ir priėjo išvados, kad reikia laukti Snapdragon 845, berėmio 5,7 colio, QHD+ raiškos ekrano ir du variantus – 6/128 ir 8/256 Gb atmintis, pagal pasirinkimą. Taip pat jam prirašė dvigubą kamerą su Sony IMX400 sensoriumi, žinomu kaip Motion Eye, kuris filmuoja 960 kadrų/sek greičiu.

Kainyną, kaip nebūtų keista, taip pat apsprendė – tai 453 doleriai už minimalią atmintį ir 523 doleriai už maksimalią. Kas iš viso pasakyto atitiks tikrovę, pamatysime sekančiais metais.

Sony Xperia 2018

Apie Sony naujoves, jokios rimtesnės informacijos nesigirdi; nebent tai, kad smartfonai patirs pokyčių dizaine. Kompanijoje, pagaliau, pripažino, kad jų aparatų išorinis vaizdas gerokai pabodo ir jau laikas rimtesniems pokyčiams.
Laukiama, kad mažiausiai du Xperia smartfonai įgaus naują pavidalą. Apie tai galima spręsti iš atvaizdų, atsiradusių dėka japonų gamintojų dizainerių.

Sony Xperia 2018

Sony Xperia 2018

Viena iš smartfonų turi tą patį tipinį kampuotą korpusą, sukombinuotą iš metalo bei stiklo, o taip pat visai kitaip išdėstytą dvigubą kamerą. Kitas smartfonas yra užapvalintomis briaunomis, turi dvigubą kamerą, kaip ir daugelis šiuolaikinių modelių ir, kas neįprasta Sony, turi pirštų atspaudų skenerį ant galinės sienelės. Kada šios naujovės pasirodys, kol kas neaišku.

iPhone 2018

jei pamanėte, kad pamiršau iPhone? Ne. Kol kas apie naują „obuolinį“ kalbama mažai – ir net pavadinimas po klaustuku. Galimai, jį pavadins iPhone 9 arba mes pamatysime jį kaip iPhone 11; Apple gerokai šiais metais sumaišė kortas, pavadinimų eiliškumo atžvilgiu.

iPhone 2018

iPhone 2018

Įdomų pareiškimą pareiškė vedantysis KGI Securities analitikas Мing – Chи Куо, kuris prognozuoja, kad 2018 – siais Apple išleis trejetą modelių ir visi trys įgaus iPhone X išorinį vaizdą. Du iš jų, pasak jo, bus skirti premijinei rinkai, o vienas – skirtas vidutinio „turtuolio“ kišenei.
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *