Kuo iPhone geresnis už kitus smartfonus?

Visų pirma, praktikoje išsiaiškinta, kad Samsungai, praktiškai, nepasiduoda remontui. Remontuoti juos taip brangu, kad dažniausiai, nėra prasmės. iPhone dažnai galima atremontuoti panašiai, už 20 Eur – ekranai, akumuliatoriai ir daug kitų atsarginių dalių keitimas – greita ir lengvai įvykdoma procedūra.

Be to, iPhone iš tikro, dirba greičiau, jo operacinė sistema, aukščiausio konkurencingumo laipsnio. Jei vardinti pagrindinius iPhone privalumus prieš kitus smartfonus, gausime:

iPhone

iPhone

iPhone

1. iPhone, be abejonės, patogus naudoti, dėka intuityvaus valdymo koncepcijos, iOS.
2. iPhone šeimininkai visada gauna naujausią programinę įrangą. Reguliarūs sistemos atnaujinimai prieinami net ir senuose modeliuose, kai tuo tarpu atnaujinimai Android sistemoje, priklauso nuo konkretaus smartfono gamintojo.
3. Saugumas. Apple itin griežtai skiria dėmesį saugos klausimams. Tai pasireiškia visame – nuo konfidencialumo nustatymo, iki papildymų patikrinimo, patenkant vidun.
4. Nei viena kompanija, gaminanti smartfonus, nesuteikia tokio kokybiško ir prieinamo techninio aptarnavimo.
5. Nauji iPhone modeliai (nuo 7 ir aukščiau) vis geriau apsaugomi nuo drėgmės.
6. iPhone ryškus kokybės, dizaino ir apdailos lenktynių nugalėtojas. Tuo metu, kai Samsung bando imituoti medžiagas, pavyzdžiui, pagaminus „odinę“ galinę sienelę .
7. Apple Play ir tėvų kontrolės sistemos, kurioms nėra konkurentų tarp kitų smartfonų.
Jei renkatės sau iPhone, nebūtina ilgai taupyti ar skolintis. Smart Price parduoda aifonus, kurie jau buvo naudojami, bet patyrė atnaujinimus ir sertifikacijos. Tai tik originalūs aparatai, su kokybės garantijomis.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *