Naujieji atvaizdai leidžia išsiaiškinti iPhone 8 smulkmenas

Tinkluose vėl pasirodė būsimojo iPhone 8 atvaizdai, nors iki šiol, naujojo flagmano pavadinimas laikomas paslaptyje. Šį kart kalba eina apie renderius (tai yra, ne nuotraukas, o grafinius vaizdus). Jų autoriai – populiaraus leidinio Engadget, specialistai, sudarė juos, remdamiesi karkaso, kuris atsidūrė jų dispozicijoje ir techninės dokumentacijos nutekėjimo, pagrindu.

iPhone 8

iPhone 8

iPhone 8

Suprantama, nėra jokių garantijų, kad ši informacija 100 proc patikima, juo lab, Apple gali viską pakeisti paskutiniu momentu, kaip jau ne kartą yra buvę. Tačiau, žinomais duomenimis, iPhone taps didesnių gabaritų ir su didesniu ekranu. Vyresniame modelyje, ekranas, nuo 5,5 colių, padidės iki 5,8, o jaunesniame – nuo 4,7, iki 5,0 colio. Greičiausiai, abu jie taps kiek storesniais. O ar bus pritaikyta populiari berėmio ekrano koncepcija – kol kas nėra žinoma.

iPhone 8

Remiantis atvaizdais, užpakalinė korpuso dalis pagaminta iš smūgiams atsparaus stiklo ir aprūpinta belaidės įkrovos funkcija. Be to, yra sudvejinta pagrindinė kamera, kurios moduliai dabar išdėstyti vertikaliai, korpuso atžvilgiu, o blykstė įrengta tarp dviejų objektyvų.

iPhone 8

iPhone 8

iPhone 8
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *