iPhone 7 Plus smartfonas, kuris turėtų sugriebti svarbiausias naujoves

Kompanija Apple, 2016 – jų, rugsėjo pradžioje, pristatė lauktuosius iPhone 7 ir iPhone 7Plus flagmanus. Ir nors analitikai ypatingų pokyčių juose neprognozavo, nes tais pačiais metais laukiamas jubiliejinis „Obuolio“ smartfonas, kuris turėtų sugriebti svarbiausias naujoves, vis tik, šiose versijose, taip pat buvo pastebėtos tam tikros naujovės.

Išorinis vaizdas ir spalvinė gama

Ženklaus naujovių redizaino iš Apple sukurta nebuvo, bet tam tikri pokyčiai vis tik, įvyko. Plastikiniai intarpai ant korpuso buvo šiek tiek patraukti link kraštų, dėl ko išorinis smartfono vaizdas tapo tvarkingesniu. Be to, ženkliai pagerėjo korpusas; dabar jis patikimiau apsaugo aparatą nuo drėgmės ir dulkių. Kas liečia spalvų gamą, tai korpusas pasipildė juodu glensuotu ir juodu matiniu atspalviais.

Atminties apimtis

Naujieji flagmanai – atradimas foto ir video mėgėjams. Juose numatytas kaupiklis, turintis 256 Gb atminties. Bazinėje komplektacijoje galima sutikti iPhone 7 Plus 32 Gb, 128 ir 256 Gb atminties.

Kamera

Abu modeliai turi pagerintą frontinę kamerą, turinčią 7 Mpi, kai tuo tarpu, ankstesnėse versijose – 5 Mpi. Pagrindinė kamera iPhone 7 turi ypač greitą sensorių, leidžiantį padaryti labai aukštos kokybės nuotraukas, net ir esant silpnam apšvietimui. O iPhone 7 Plus, tokios kameros dvi, turinčios optinį zoomą, leidžiantį priartinti fotografuojamą vaizdą 10 kartų, o filmuojamą – iki 6 kartų.

iPhone 7 plus

  iPhone 7 Plus

iPhone 7 Plus

Ausinės

Naujuose modeliuose lizdo ausinėms jau nėra; dabar jos jungiasi tik per Lightning. Standartinių ausinių turėtojams, gamintojas pagamino adapterį, kuris įeina į komplektaciją.

Atsparumas drėgmei

iPhone 7 ir iPhone 7 plus, be pasekmių atlaiko panirimą į vandenį, iki 1 metro gylį. Bet ilgai ten prabūti negalės.

Našumas

Dėka naujojo, 4 branduolių procesoriaus Apple A10, abi naujovės dirba 35 procentais greičiau, nei jų pirmtakai.

Autonomiškumas

Akumuliatorių talpumas mažai padidėjo, bet iPhone 7, gali dviems valandomis dirbti ilgiau už iPhone 6S, o iPhone 7 Plus, lyginant su šeštuoju, dirba ilgiau valandą.

Duomenų perdavimas

Apple naujovėse, naudojamas naujas Intel modulis, dėka kurio, užsikrovimo laikas, pagreitėja iki 450 Mbit/sek.

Ekranas

Nepaisant to, kad ekrano dydis išlieka toks pat, vaizdo kokybė jame tapo gerokai geresnė. Ryškumas pakilo du kartus, dėl ko nuotraukos atrodo labiau realistiškos. 3D Touch technologija leidžia sąveikauti su smartfonu paprasčiau ir lengviau. Dabar ji ne tik nustato paspaudimo lygį į displėjų, bet ir vykdo įvairias komandas.

Garsiakalbiai

Naujieji flagmanai pirmą kartą linijoje, aprūpinti stereo garsiakalbiais, galinčiais atkurti erdvinį garsą.
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *