Apple pavyko padidinti naujojo iPhone 7 plus bateriją

Šį rudenį, lygiagrečiai su naujuoju iPhone 7, anonsuojama ir versija Plus. Pagrindinis šio gadžeto skirtumas bus tas, kad pastarajam skirta talpiosė akumuliatorinė baterija. Gautos informacijos duomenimis, iPhone 7 Plus akumuliatorius bus 3100 mAh talpumo. Priminsime, kad 6S Plus akumuliatorius- 2750 mAh.

Telefonas „iPhone 7 Plus“

iPhone 7Apple pavyko padidinti naujojo iPhone 7 plus bateriją, nepaisant plonesnio korpuso.

Kokiu būdu Apple planuoja padidinti akumuliatoriaus talpumą būsimiems telefonams – nepranešama. Verta paminėti, kad kiekvienos naujos kartos telefonų korpusai vis plonėja. Šie Kalifornijos giganto norai, neleidžia savo gadžetuose naudoti ganėtinai talpius akumuliatorius. Jei tikėti gandais – kompanija planuoja paploninti korpusą iPhone 7, vienu mm. Vien dėl to, kompanija nusprendė atsisakyti standartinio ausinių lizdo storio (3,7 mm).
Anksčiau buvo pranešta, kad įmontuotos atminties apimtį, iPhone 7, padidins iki 256 GB. Prie to pranešama, kad buvo nuspręsta atsisakyti 16 GB versijos, pasiūlius jaunesnį modelį, su 32 GB įmontuota atmintimi.

Išmanusis telefonas Apple iPhone 7

Šių metų pradžioje kompanija Apple pristatytė savo naujausią išmanųjį telefoną iPhone 6, revoliucinį dizaino ir korpuso lankstumo srityje nuspręsta atsisakyti 16 GB versijos, pasiūlius jaunesnį modelį, su 32 GB įmontuota atmintimi.

Išmanusis telefonas iPhone 7

iPhone 7 turės visiškai plokščią LCD ekraną, tačiau kalbų esmė dar nėra visiškai suprantama: gal būt, tai bus papildomas ekranas, kuriame …
<

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *