iPhone 7: koks jis, „svajonių telefonas“?

Septintosios iPhone kartos telefonų pasirodymas laisvoje prekyboje, pasireiškė tikru sukrėtimu – aistringi markės gerbėjai, nepaisant aukštos kainos, telefonus perka, ir maža to,perka aktyviai.
Sunku pasakyti, ar filmuotoje medžiagoje, prie iPhone pirkimų, eilės surežisuotos ar ne, bet, kad susidomėjimas jais milžiniškas – tai faktas.

iPhone 7: daugiau, aukščiau, greičiau

iPhone 7iPhone 7

Ir dar – jis gražesnis. Na, bet dėl skonio nesiginčijama. Šį kartą iPhone išleidžiami kelių spalvų, bet populiariausiais, išlieka juodi. iPhone 7 ir iPhone 7+, blizgančiame ar matiniame korpuse, atrodo labai stilingai ir solidžiai. Gabaritai, lyginant su 6 modeliu, praktiškai, nepakito.

Dar viena naujovė – apsauga nuo dulkių ir drėgmės. Tačiau su juo neverta maudytis ar įmesti į anglies kasyklas. Pagal saugos standartus, iPhone 7, atlaikyti povandeninius nuotykius gali iki 30 minučių, tačiau garantinių įsipareigojimų, liečiančių maudynes, instrukcijoje nėra. Be to, septintukas turi tvirtesnį korpusą, nei jo vyresnieji broliai, bet mėtyti jo nerekomenduojama.

Įdomus pakeitimas – pagrindinis mygtukas jau ne mechaninis. Dabar jo darbas imituojamas įtaisytu vibro varikliuku, kuris taip pat atsakingas už daugelį efektų, tame tarpe, už žaidimus.

Taip, smartfonas tapo greitesniu. Vartotojai, testavę naujovę, džiaugsmingai demonstravo rezultatus, kurie rodė įspūdingus skaičius.

Mėgėjai pasėdėti ilgai internete, bus pradžiuginti paskutine LTE karta, kas leidžia įkelti ir persiūsti įspūdingo dydžio failus, per minimaliai trumpą laiką (ten, kur tokie standartai galioja).

iPhone 7: o štai ir problemos

iPhone 7iPhone 7

Tačiau, su iPhone 7, ilgai internete nepasėdėsi ir šiuolaikinių žaidimų nepažaisi. Pabrėžiama, kad tokiu režimu dirbant, akumuliatorius išsikraus per 4 – 5 valandas.

iPhone 7 neturi ausinėms skirtos jungties ir daugeliui vartotojų tai kelia nepasitenkinimą. Gamintojas vietoje to, siūlo firminį Ligthning adapterį prie kroviklio, bet tai situacijos nepagerina; juk krovimo metu muzikos per ausinukes nepaklausysi. Sprendimas – dock stotelė, kuri ganėtinai brangi. Apple gamintojai, beje, rekomenduoja įsigyti jų belaidęs ausines.

Taip pat nelabai džiugina iPhone 7 kamera. Sprendžiant iš prezentacijų, ko gero, lūkesčiai buvo užaukštinti, kurie po to, vartotojus nuvylė.

Ar verta pirkti iPhone 7?

iPhone 7iPhone 7

Be abejo, iPhone 7 ir iPhone 7 Plus, tai šiuolaikiniai, galingi, stilingi telefonai, tačiau sudėtinga pasakyti, ar konkuruojantys modeliai nesugalvojo kažko tobuliau. Be to, perkant iPhone 7, reikia suprasti, kad mokant už prekę, jūs mokate ne tik už tobulą geležį, bet ir už galingą reklaminę kompaniją.

Kokį iPhone 7 pirkti verta?

Loading ... Loading …Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *