HTC suplanavo 2 išmaniųjų telefonų anonsą

Kompanija HTC oficialiai pareiškė, kad jos mobiliosios elektronikos sferos naujovės bus anonsuotos kovo 1 d. Taip pat buvo pasakyta, kad svarbiausiais pasirodymo dalyviais bus 2 išmanieji telefonai, tačiau kol kas nežinoma, kokie būtent. Pilnai galima numanyti, kad vienas jų bus mono blokas-flagmanas One M9, taip pat žinomas Hima pavadinimu.
Iškart po šio pareiškimo į internetą pateko pridėta prie šios naujienos fotografija, kurioje pavaizduoti 2 nežinomi telefonai. Pagal šią nuotrauką lengva nustatyti, kad abu telefonai turi metalinius korpusus ir priekinę kamerą, patalpintą tiesiai centre virš ekrano. Fotografijos šaltinis mini dinamikus BoomSound ir operacinę sistemą Google Android 5.0 Lollipop – jie taip pat įeis į šių įrenginių sąrašą. Įsižiūrėjus geriau, matosi, kad vienas išmaniųjų telefonų turi aparatinį Home mygtuką, esantį po ekranu. Tačiau tai ne šiaip mygtukas, o dar ir pirštų antspaudų skeneris, jei tikėti informatoriais, kurie jau pavadino šį telefoną Hima Ultra.

HTC

HTC

Jei pagalvoti logiškai, tai kairėje esantis mono blokas – tai paprastas Hima, One M9. Pastarasis dažnai tampa naujienų herojumi, kadangi į internetą reguliariai patenka duomenys apie jo įrangą. Neseniai gautų duomenų porcija teigia, kad jo ekranas turi 5 colių įstrižainę ir Full HD raišką, o jo pagrindinė kamera turi 20 Mp jutiklį. Savo išmaniųjų telefonų anonsą HTC atliks kovo 1 d Barselonoje.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *