Dviejų greitai pasirodysiančio išmaniojo telefono HTC One M9 atvaizdus

Ne paslaptis, kad mobiliųjų technologijų mėgėjai turi galimybę mėgautis naujovėmis toli iki jų išleidimo. Kaip jiems tai pavyksta? Kažkas naudoja savo ekstrasenso sugebėjimus, o kažkas seka taip vadinamus insaiderius-žmones, kurie artimi kompanijos inžinieriams. Vienas žymiausių jų atstovų – @evleaks – nesenai paskelbė apie savo veiklos pabaigą. Laimei, šiandien jis vėl davė apie save žinoti. Tam atsirado labiau nei tinkama priežastis. Šiandien mes pamatėme dviejų greitai pasirodysiančio išmaniojo telefono HTC One M9 atvaizdus.
Gandai apie Taivanio gamintojo HTC flagmanų linijos atnaujinimą sklando jau seniai? Ką mes iš jų sužinojome? Pirmiausia, prezentacijos datą, kurią pranešė patys kompanijos darbuotojai. Antra, numanomas įrenginio charakteristikas. Pagal gautus duomenis, išmanusis telefonas gaus 64 bitų 8 branduolių procesorių Snapdragon 810, 3Gb operatyviosios atminties ir, kas ypač svarbu, 20 Mp kamerą.

HTC One M9

@evleaks

Vienintelis nuomonių skirtumas iškilo dėl ekrano. Kai kurie šaltiniai teigė, kad bus naudojamas 5 colių ekranas su 1920×1080 pikselių raiška, o kiti įtikinėjo, kad įrenginys gaus 5,5 colių ekraną su šiandien aktualia 2560×1440 pikselių raiška. Panašu, kad to priežastis buvo gana paprasta: HTC ruošia prezentacijai iškart du topinius išmaniuosius telefonus.
Šiandien aukščiau minėtas @evleaks pasidalijo šio gamintojo išmaniųjų telefonų fotografija. Dešinėje jos dalyje yra 2 modeliai, kurių mums neteko matyti anksčiau. Akivaizdu, tai ir yra įrenginiai, kurių premjeros kovo 1 laukia visas pasaulis.
Sprendžiant iš fotografijų, abu išmanieji telefonai gaus stereo dinamikus BoomSound ir gerą frontalinę kamerą, kurią galima pamatyti neseniai pristatytame Desire EYE. Be to, padidinta flagmano versija gaus klavišą po ekranu. Greičiausia jame bus paslėptas pirštų antspaudų skeneris.
Tikėtina, kad visi ankstesni nutekėjimai su išmaniojo telefono dizainu pasirodė netikri. Bet kuriuo atveju, anksčiau @evleaks neklysdavo.
Ar jums patinka 2 išmaniųjų telefonų išleidimo idėja?
Kuriam iš jų jūs teikiate pirmenybę? Pasidalinkite savo atsakymais komentaruose.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *