Geriausias iPhone: Palyginimas visų dabartinių 2017 metų Apple išmaniųjų telefonų modelių

Plačiausias asortimentas dabartinių iPhone patalpintų oficialiame puslapyje Apple Online Store gali sukelti abejonių net žmonėms, kurie ne pirmus metus pažįstami su Amerikos gamintojo technika. Siekiant suprasti ir pasirinkti „Geriausią iPhone“ už prieinamą kainą, reikia visapusiškai asižvelgti į šį klausimą. Šiame straipsnyje mes aptarsime įvairių iPhone modelių privalumus ir trūkumus, ir padėsime Jums padaryti teisingą pasirinkimą.

Geriausias iPhone

iPhone
Teksto rašymo metu, oficialiai yra parduodami 5 iPhone modeliai: flagmanas iPhone 7 ir 7 Plus, pernykščiai 6 ir 6 Plus ir puikios kokybės naujo dizaino atstovas SE. Be šių penkių kupertino ragelių atstovų, mes dar papasakosime apie tiesiog „liaudišką“ iPhone 5S ir galutinai nuspręsime koks iPhone geriausias, kalbant apie kainos / galimybių santykį.

iPhone 5s

Pradėkime nuo labiausiai prieinamo ir daugelio mylimiausio varianto – iPhone 5S, kurio jau nebegalima nusipirkti oficialioje Apple svetainėje, tačiau didžiojoje daugumoje parduotuvių jį galima lengvai rasti.

iPhone 5s

iPhone 5s

2013 metų laidos išmanusis telefonas tikrai yra parduodamas už labai prieinamą kainą, ir jiems dažnai taikomos mažmenininkų nuolaidos. Šio modelio kainų lubos 275.00 €. Bet iš karto norime įspėti – rasti ne rekonstruot iPhone 5S bus gana sunku, ypač tai pasakytina apie modelius su 32 GB ir 64 GB.

Ką gi Jūs gaunate už šiuos pinigus? Kompaktiškas (123,8 × 58,6 × 7,6 mm) ir lengvas (112 g) 4-colių išmanusis telefonas su dviejų branduolių procesoriumi Apple A7, su 64 bitų architektūra, 1GB operatyviosios atminties, 8 MP pagrindu ir 1,2 MP priekine kamera.

Atsižvelgiant į 2017 metų standartus ir esamus rinkoje sprendimus, prietaisas technine įranga įspūdžio nekelia, bet išmanusis telefonas susidoroja su visais geriausiais žaidimais ir programomis App Store, nors naujomis technologijomis, pavyzdžiui, 3D Touch, Taptic Engine ir kitomis neblizga. Dabartinė veikianti sistema iOS10 veikia gerai, nors ir ne taip greitai kaip norėtųsi.

Prietaisas bus aktualus dar daugiausiai pora metų ir idealiai tinka tiems, kurie mėgsta kompaktišką korpusą, kuriems reikia pagrindinio funkcijų rinkinio, iOS ir nenori išleisti daug pinigų.

iPhone 6s ir iPhone 6s Plus

Praėjusių metų flagmanas yra beveik idealus variantas su žvilgsniu į ateitį. 7 iPhone kainą dabar vargu ar galima pavadinti adekvačia, o ir ne tiek ir daug „septyniukėje“ inovacijų, kad galima būtų permokėti.

iPhone 6

iPhone 6
Išmanieji telefonai yra aprūpinti procesoriumi Apple A9, 2GB operatyviosios atminties, 12 MB pagrindine ir 5 MP priekine kameromis. Visi šiuolaikiniai lustai tokie kaip 3D Touch (technologija, kuri leidžia nustatyti ekrano spaudimo jėgą), lytėjimo grįžtamasis ryšys Taptic Engine, pirštų atspaudų antros kartos sensorinis daviklis Touch ID, skambutis yra Siri balsu (kai iPhone nesikrauna).

Modelis iPhone 6s Plus iš jaunesniojo 4,7 colių brolio, be padidintos ekrano įstrižainės skiriasi talpesne baterija, kuri suteikia autonominio darbo laiką, turi optinį vaizdo stabilizavimą fotografuojant  per pagrindinę kamerą.

iPhone 6s ir iPhone 6s Plus – tai labai galingi įrenginiai, kurie bus aktualūs 3-4 metus. Pardavimuose yra 32 ir 128 GB versijos (Apple Online Store) ir 16 GB modeliai pas mažmenininkus (startavus iPhone 7  pardavimams, modelio gamyba buvo nutraukta). Įsigyti pagrindinę versiją iPhone 6s 16GB pas mažmenininkus galima nuo 479.00 €. Apple Online Store 32 GB versija kainuos nuo 530.00 €, o iPhone 6s plius – nuo 545.00 €.

iPhone SE

Paveldėtas įpėdinis iPhone 5s perpumpuotu techninės įrangos paketu ankstesniame kompaktiškame korpuse. Viskas tiksliai taip, kaip prašė Apple įrangos gerbėjai. Iki iPhone 7 išleidimo tai buvo pats galingiausias išmanusis telefonas visoje linijoje, aplenkęs tuo metu net flagmaną iPhone 6s, nors jie turi beveik identišką techninę įrangą. Sintetinių testų pergalė buvo „išplėšta“ daugiausia dėl mažesnės ekrano rezoliucijos ir, atitinkamai, mažesnių reikalavimų grafikos greitintuvui.

iPhone SE

iPhone SE

Skirtingai nei iPhone 6s, jame yra įrengtas pirmosios kartos pirštų atspaudų jutiklis Touch ID (lėtesnis), nėra 3D Touch, lytėjimo grįžtamojo Taptic Engine. Ekranas iPhone SE ne toks kontrastingas (800: 1 prieš 1400: 1 „iPhone 6S). Pagrindinė SE kamera yra identiška 6s, bet priekinė realiai pralaimi – tik 1,2 megapikselių, kas šiandien atrodo labai archajiškai. O dar SE neturi barometro, bet atskleisti potencialą  šio elemento galės tik fitneso entuziastai.

iPhone SE tiks tiems, kuriems nepatinka modernūs „kastuvai“ su plačiais ekranais, arba, kurie nori įsigyti galingą įrenginį, bet už maženę kainą nei iPhone 6s. Prietaisas bus aktualus taip pat kaip ir iPhone 6s – 3-4 metus. Parduodami yra šie modeliai su 32 GB ir 128 GB. Kaina Apple Online Store prasideda nuo 719,00 €.

iPhone 7 ir iPhone 7 Plus

Geriausias mobilusis prietaisas kurį pasiūlė kompanija iš Cupertino šiai dienai. iPhone 7 – tai produktyvus, patrauklus (ypač naujosiose spalvose „Juodas“ ir „Juodas Oniksas“) ir labai brangus išmanusis telefonas, ypač jo vyresnioji Plus versija.

iPhone 7

iPhone 7

4.7 colių iPhone 7, be šviežių spalvų įgijo radikaliai naują keturių branduolių procesorių Apple A10 Fusion (du branduoliai taupantys energiją ir du – produktyvūs, atlikti pačius sudėtingiausius uždavinius), 2 GB operatyviosios atminties, liečiamas mygtukas“ Namo“, stereodinamikai, ryškesnis ekranas (praplėsta spalvų gama), nauja 12 megapikselių pagrindinė vaizdo kamera (diafragma ƒ / 1,8, šešių lęšių objektyvas (6s – 5 lęšiai)) ir 7 megapikselių priekinė kamera, keturių diodų blykstė ir naujas mobiliojo ryšio modulis. Verta pažymėti, žymiai pagerintas autonominio darbo laiko rodiklis (dirba 2 valandomis ilgiau nei iPhone 6S).

Vienintelis rimtas trūkumas yra 3,5 mm garso lizdo stoka, bet atrodo, Apple nustatė naują mados tendenciją, nes konkuruojantys gamintojai taip pat pradėjo gaminti modelius be jo. Bevielių ausinių ir aksesuarų su Lightning – sąsaja populiarumas dramatiškai išaugo.

Geriausios iPhone

5.5-colių modelis įgijo didelį kiekį išskirtinių lustų: dvigubą pagrindinę kamerą (du 12 megapikselių jutiklius su plačiakampiu ir teleobjektyvu) su dvejopu pagrindiniu ir 10-ies kartų skaitmeniniu priartinimu ir 3 GB operatyviosios atminties.

iPhone 7 parduodamos trys versijos su 32, 128 ir 256 GB diskais. Norime atkreipti dėmesį į tai, kad įspūdingiausios spalvos Jet Black 32 GB modelių nėra, o ir pati pagrindinė Flash atmintis turi mažesnį informacijos įrašymo greitį, nei 128 ir 256 GB versijos. Įsigyti 4.7 colių „septintuką“ galima mažiau kaip už
829,00 €.

Jeigu jūs imate iš gyvenimo viską, leidžia pajamos ir galėsite išlaisvinti „septyneto“ potencialą, nedvejodami įsigykite šį prietaisą ir jis tik džiugins. Neverta laukti naujos kartos įrenginių (greičiausiai tai bus iPhone 8), nes iPhone 7 – tai antras iPhone 6 dizaino kūrinys, neturintis jokių rimtų problemų nei su aparatūra ar programinės įrangos optimizavimu. Įsigyti iPhone 7 Plus galima nuo 859,00 €.

Išvados

iPhone 5s gali įsigyti žmonės su ribotu biudžetu. iPhone 6s, 6s Plus ir SE – šiuo metu naudingiausias pirkinys (parenkamas pagal ekrano įstrižainės pageidavimus). iPhone 7 ir iPhone 7 Plus tiems, kurie nori aukščiausios klasės prietaiso.

Pastaba: iPhone 6 nebuvo įtrauktas į sąrašą, nes jis greitai dingo iš faktinių įrenginių sąrašo, ir ne tapo toks mega populiarus prietaisas, kaip iPhone 5s. Ir dabar parduodama daug atkurtų „šešetukų“ tarsi naujų. Būkite atsargūs.
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *