Galaxy S6 operatyviosios atminties skaičiai gali padidėti

Ateinančio pavasario pradžia bus ypač maloni ir abejonių čia net negali būti. Tokios pranašystės priežastis slypi ne tik ilgai lauktoje šilumoje ir galimybėje paslėpti nepatogią žieminę striukę, bet ir kai kurių iš tiesų kietų įrenginių prezentacijoje. Vienas jų bus pristatytas Pietų Korėjos kompanijos Samsung. Apie greitai pasirodysiantį flagmaną Galaxy S6 sklando nemažai gandų, dauguma jų liečia jo procesorių. Bet šiandien mes nekalbėsime apie jo per didelį įkaitimą, ne. Šiandien mes pasigrožėsime benčmarko testo rezultatu, kuris jau spėjo prasisunkti į pasaulinį internetą.
Kaip žinoma, paskutiniai žymios Galaxy S linijos modeliai buvo leidžiami 2 modifikacijų. Svarbiausias jų skirtumas – procesorius. Tarptautinė versija gavo kompanijos Qualcomm tvarinį – Snapdragon, o Korėjos gyventojams buvo skirta Exynos versija. Nedaugelis žino, kad skirtumas tarp jų slypi ne tik branduolių kiekyje ir taktiniame dažnyje, bet ir sugebėjime, pavyzdžiui, atkurti muziką.

Galaxy S6

Galaxy S6

Šiais metais aukštųjų technologijų mėgėjai sužinojo apie problemas su paskutine Snapdragon karta, kas gali priversti net išleisti specialią lustų rinkinio versiją. Kaip ten bebūtų, abejonių versijai su Exynos viduje nekyla, ir būtent apie jį dabar ir bus kalbama.
Visai neseniai žymaus benčmarko Geekbench teste pasirodė nežinomo įrenginio, kurio procesorius yra tas pats Exynos 7420, rezultatai. Matomai tai ir yra daugelio geidžiamas Galaxy S6.
Greičiausiai testą praėjo jo prototipas. Esmė tame, kad operatyviosios atminties talpa garsiajame įrenginyje yra 3 Gb, kai visi analitikai paprastai versijai pranašauja 4 Gb. Taip, kaip visai neseniai pristatytuose Asus išmaniuosiuose telefonuose.
Tačiau ir to pakako neįtikėtinų rezultatų demonstravimui. Kaip praneša mūsų kolegos iš PhoneArena, vieno branduolio testo metu lustų rinkinys parodė 1520 balų, daugiabranduolinio režime – 5478. Šių parametrų galingumą įsisąmoninti padės palyginimas. Pavyzdžiui, Galaxy Note 4 gali numatyti atitinkamus 1255 ir 4105 balus, o Nexus 6 – 1060 ir 3313 balus. Tikėtina, kad operatyviosios atminties padidinimo atveju šie skaičiai gali padidėti.
Ar reikalinga tokia galia kišeniniame įrenginyje? Praneškite savo nuomonę komentaruose.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *