Samsung Galaxy S6 ir S6 Edge negalės pasigirti metaliniais korpusais

Nauji gandai apie išmaniuosius telefonus Samsung Galaxy S6 ir S6 Edge pasirodė internete ir šįkart jie ne tokie džiuginantys, kaip anksčiau. Pranešama, kad šios ryšio priemonės negalės pasigirti vientisais metaliniais korpusais, ir tai negali nenuliūdinti, ypač atsižvelgiant į tai, kad informacijos šaltinis yra Pietų Korėjos interneto segmentas.

Samsung

Samsung

Pagal atėjusią informaciją, išmanieji telefonai Samsung Galaxy S6 ir S6 Edge (fotografijoje pavaizduotas Galaxy S6 prototipas) gaus įprastinį plastikinį korpusą ir metalinį rėmelį aplink jį. Priekinę įrenginių panelę padengs apsauginis stiklas, ir lygiai toks pat stiklas bus patalpintas galinėje korpuso dalyje su tikslu sumažinti jos pažeidimo riziką bei įbrėžimų ir nuskėlimų atsiradimą. Visos kitos išmaniojo telefono Samsung Galaxy S6 ypatybės, aprašytos anksčiau, turėtų išlikti. Prie jų pirmiausia priskiriamas pirštų antspaudų skeneris, kurio išdėstymo vieta kol kas nenustatyta-jį gali integruoti su Home mygtuku, kaip tai padaryta iPhone, arba, kas labiausiai tikėtina, jį patalpins galinėje korpuso dalyje, tiesiai po pagrindine kamera.
Išmanusis telefonas S6 Edge greičiausiai gaus visus tuos komponentus, kaip ir įprastas S6, išskyrus ekraną-jo ekranas, pagal gandus, bus lenktas ir užims ne tik priekinę, bet ir abi šonines paneles. Išankstinis abiejų išmaniųjų telefonų anonsas numatytas kovą MWC 2015 parodoje Barselonoje.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *