Berėmių smartfonų sąrašas (2017) Telefonai su berėmiu ekranu

Berėmiai smartfonai – 2017 – ųjų tendencija. Tačiau, ant kiek didelis jų kiekis rinkoje šiuo metu? Šiame straipsnyje panagrinėsime populiariausius berėmius smartfonus. Į sąrašą pakliuvo vos 5 aparatai.

Xiaomi Mi MIX

Xiaomi Mi MIX

Xiaomi Mi MIX

Berėmiškumo tendencija prasidėjo, būtent, nuo Xiaomi Mi MIX. Prie to, ekranas apima tik 84 procentus priekinės plokštės, kas ne taip ir daug, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.
LG G6

LG G6

LG G6

Vėliau buvo pristatytas LG G6. Gali pasirodyti, kad tai ne berėmis aparatas, bet jo ekranas užima 79,46 procentus plokštės ploto, kas visai neblogai.

Samsung Galaxy S8 ir S8+

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8

Šio aparato ekranas užima 84 procentus priekinės plokštės ploto, o Galaxy S8+ – 83 procentai, kas ganėtinai keista.

Essential Phone

Essential Phone

Essential Phone

Šiuo metu įdomiu sprendimu esti Essential Phone, kurio ekranas užima net 85 procentus plokštės ploto. Bet ir atrodo Essentialis ganėtinai keistai.

Tuo berėmių smartfonų sąrašas ir pasibaigia. 2017 – ųjų trendas? Suprantama, čia kalba eina apie flagmanus, kurie bus perkami ir kurie skaitomi vienos ar kitos kompanijos veidu.

Kol kas sąrašas neilgas ir tai suprantama. Juk suprojektuoti berėmį smartfoną, nėra taip paprasta. O prie viso to, tokia ypatybė kai kuriems vartotojams, aplamai, nereikalinga, nors, daugeliu atvejų, žinoma, „Vau – efektas yra“.

Jei paimti HTC U11 ar Google Pixel, smartfonai neturi plonyčių rėmų, bet savaip – puikūs aparatai. Daug kas išsirinks būtent U11, dėl švelnaus ir greito darbo, o Pixelį – už gryną Androidą ir dažnus atnaujinimus. Todėl čia dar pasirinkimas remiasi ir į vartotojų prioritetus.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *