Apple pradėjo priiminėti atgal išmaniuosius telefonus, su pažeistais ekranais

Dabar tapo aišku, kad Apple pradėjo priiminėti atgal išmaniuosius telefonus, su pažeistais ekranais. O po tuo juos vėl parduoti, tik, žinoma, pigiau. Vis jau geriau kažkiek gauti, negu išmesti gerą daiktą. Taip pat tapo aišku, kad korporacija pradėjo dengti ekranus apsaugine plėvele. Nuo šios savaitės ši paslauga bus prieinama JAV ir kai kuriose kitose valstybėse.
Kol vartotojai aptarinėja Belkin įrangos darbo principą dėl padengimo plėvele, pas kitus potencialius iPhone pirkėjus, iškilo kitokios mintys. Dengiantis ekraną stiklas ne vieną kartą buvo reklamuojamas kaip pasižymintis sustiprinta apsauga. Paleidus naują plėvelės dengimo programą savo parduotuvėse, Apple patvirtina – stiklas iPhone 6 ir iPhone 6s nežymiai susibraižo. Kitaip – kokiu tikslu displėjus reiktų dengti dar kažkokiu „celofano“ gabalu?
Yra žinoma, kad, nepaisant įvairių šakų ekspertų lūkesčių ir prognozių, iPhone ekranai padengti ne dirbtinio safyro stiklu, o grūdintu jonizuotu. Ir čia kaltė ne Apple, o jų partnerių, kurie nesugebėjo tinkamai apdirbti safyrą. Safyro apsaugos taip pat negavo viena iš išmaniųjų laikrodžių rūšių Watch – Apple Watch Sport. Sportinė linija tenkinasi sustiprintu Ion – X stiklu.
iPhone 6 ekranų problemas

iPhone 6 ekranų problemas

Kai kurie iPhone vartotojai iš tikro praneša apie silpną ekranų apsaugą nuo fizinių poveikių. Remiantis daugeliu nusiskundimų techniniame Apple tinklapyje, ant tik ką nupirktų aparatų ekranų kampučiuose atsiranda smulkūs įbrėžimai. Šiuo metu, aptarinėjant iPhone 6 ekranų problemas, dalyvavo apie 1000 žmonių. O forume, skirtame iPhone ekranų atsparumui, priskaičiuota virš 450 000 peržiūrų ir virš 1400 atsakymų ir komentarų. Šią problemą prasidėjo aptarinėti iš karto, kai tik prasidėjo naujovės pardavimai.

Temos autorius pareiškė, kad labai atsargiai elgiantis su iPhone 6 Plus, ant jo ekrano jau atsirado įbrėžimų. „Aš telefoną naudojau labai atsargiai, bet ekrano kampučiuose jau matomi įbrėžimai“ – pasakojo vartotojas.
Apple, dėl besibraižančio ekrano, neišreiškė jokių komentarų. Užtai apipublikavo video, apie stiklo padengimą apsaugine, Belkin sistemos įrangos, plėvele.
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *