Anonsuotas telefonas LG Gx2

Kompanija LG pastarosiomis dienomis demonstruoja didelį derlingumą, po išvakarėse pristatytos planšetės G3 Stylus Korėjos gamintojas anonsavo išmanųjį telefoną LG Gx2, įdomesnį ir našesnį. Apie tai kalba rimtesnės techninės charakteristikos ir viena funkcija, perimta tiesiog iš flagmano.

LG Gx2

LG Gx2
Modelis LG Gx2 dirba su 4 branduolių procesoriumi su 1,2 Ghz taktiniu dažniu, aukštą našumą užtikrina 1,5 Gb operatyviosios atminties. Labai džiugina 5,7 colių ekranas su 1280×720 pikselių raiška, kuriame matomas gana naujos OS Google Android 4.4 KitKat interfeisas. Vargu ar šias technines charakteristikas galima pavadinti flagmano, tačiau rezultate išėjo visai padorus įrenginys.
Pagrindinis išmaniojo telefono LG Gx2 privalumas yra pagrindinė 8 Mp kamera, kuri iš flagmano LG G3 gavo lazerinį fokusavimą. Yra ir frontalinė 1,3 Mp kamera selfiams ir video ryšiui. O maitinimo šaltinis yra 3200 mAh talpos akumuliatorius, gana rimtas rodiklis. Gaila, kad šiuo metu išmanusis telefonas LG Gx2 anonsuotas tik Korėjoje, gali būti, kad po kurio laiko jis bus išleistas ir tarptautinėje rinkoje.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *