4 colių iPhone 7 išeis tuo pat metu kaip ir Apple Watch

Kompanija Apple planuoja šiemet išleisti iškart 2 naujus iPhone modelius – iPhone 6s ir iPhone 7. Apie tai praneša Knowyourmobile su nuoroda į informuotus šaltinius.
Leidinys tvirtina, kad Apple planuoja pakeisti tradicinę telefonų atnaujinimo schemą. Pranešama, kad su 2 modelių iPhone 6 ir iPhone 6 Plus išėjimu naujų telefonų išėjimo ciklas – vienas įrenginys per metus – daugiau nebeaktualus.
Pagal leidinio informaciją, Apple ruošia iPhone 6s ir iPhone 7 išleidimą, be to, pastarasis modelis išeis jau šių metų pavasarį. Aparato prezentacija įvyks kartu su protingu laikrodžiu Apple Watch. Pagal vieną versiją, iPhone 7 gaus 4 colių ekraną ir pozicionuosis kaip įrenginys moterims – juo patogiau naudotis viena ranka.
Kol kas nežinoma, ar iPhone 7 bus kuriamas nuo nulio, ar perims egzistuojančių modelių dizainą. Leidinys nurodo informaciją iš Apple komplektuojamųjų dalių tiekėjų. Tas pats šaltinis pranešė apie dviejų iPhone su 4,7 ir 5,5 colių ekranais atsiradimą toli iki jų oficialaus anonso.

Alt

Anksčiau tapo žinoma, kad šiais metais Apple sustabdys iPhone 5c leidimą, palikę linijoje tik iPhone 5s kaip nedidelio ekrano turėtoją. iPhone 5c paklausa pasirodė mažesnė už laukiamą dėl didelio praeitų metų flagmano populiarumo. Tikėtina, kad atnaujintas 4 colių telefonas ateis pakeisti išeinantį į poilsį modelį.
2015 m rudenį Apple planuoja atnaujinti dabartinius flagmanus, pristatydama modelius iPhone 6s ir iPhone 6s Plus. Apie tai, kad kompanija iš Kupertino ruošiasi atnaujinti iPhone daugiau nei 1 kartą per metus, pranešė Morgan Stanley analitikai.


1 comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *