Geriausi 2017 – ųjų smartfonai: reitingas

Samsung Galaxy S8 ir Samsung Galaxy S8 Plus,užėmė abi viršutines vietas geriausiųjųšių metų smartfonų reitinge.Trečioje reitingo 2017 vietoje, vertinant dešimtis įvairių parametrų, atsidūrė Googlafonas – Pixel 2. Pagarsėjęs iPhone X, vertinant pagal daugelį kriterijų, užėmė vos ketvirtąją vietą, rašo Techradar.
Reitingas, kurį sudaro grupės ekspertų, vertina ne tik procesoriaus galingumą ir kitas technines charakteristikas, bet ir surinkimo kokybę, dizainą ir, žinoma, santykį kaina/kokybė.

Įvardyti geriausi 2017-ųjų išmanieji telefonai

2017-topas
Užimti viršutines reitingo pozicijas Samsungo smartfonams padėjo protinga kaina, derinyje su galingu „įdaru“, kamera ir ekranu. Vieninteliu abiejų versijų trūkumu, ekspertai paminėjo biometrines aparatų problemas – vartotojai skundėsi pirštų atspaudų skeneriu ir nepekankamu atpažinimo tikslumu, atpažįstant vartotoją pagal akies rainelę. Dalinai, buvo įrodyta, kad apgauti atpažinimo sistemą galima, dėka vidutinės kokybės vartotojo spalvotą nuotrauką.

Pixel 2 užsitarnavo vietą pirmąjame reitingo trejetuke, dėka geriausios kameros, esančios smartfonų rinkoje. Smartfono trūkumais įvardinti „nykus“ dizainas ir FullHD ekranas (konkurentų ekrano raiška aukštesnė).

Palyginus, žemą Apple flagmano reitingą, lėmė kameros TrueDepth problemos ir neįtikėtinai aukšta kaina. O visumoje, geriausiųjų 2017 – ųjų smartfonų reitingas, pagal Techradar versiją, atrodo taip:

1. Samsung Galaxy S8
2. Samsung Galaxy S8 Plus
3. Google Pixel 2
4. iPhone X
5. Huawei Mate 10 Pro
6. Samsung Galaxy Note 8
7. LG V30
8. LG G6
9. iPhone 8 Plus
10. OnePlus 5T
11. Google Pixel 2 XL
12. Sony Xperia XZ Premium
13. HTC U11
14. iPhone 8
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *